(Vlastní) Mirror's Edge dioráma

Založil Togaran, 10.05.2010, 12:36:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Podle pc/konzolové hry, ve které jde hlavně o to dostat se z místa na místo co nejrychleji, skákání po střechách, pokud možno bezkontaktní souboje (utéct/omráčit a utéct). Herní grafika je velice čistá, jasné barvy, body pro hráče důležité jsou červené.
Malé hraní se SNOT technikou a zahlazováním studů, následné úpravy fotek pro přiblížení hernímu prostředí.
Snad se bude líbit :)

BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=430673
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Velice pěkné a nápadité, hru jsem hrál, celkem věrně jsi vystihl Level Design.
I kdyby jsi nenapsal, že jde o Mirrors Edge, poznal bych to podle červených okapů ;)

Shmade

Opravdu pěkné, hru jsem hrál, jen si už nevybavuju hlavní hrdinku, přijde mi ale že oblečení měla malinko jiné. Jinak je to vystihlé krásně. Baví mě tyhle herní inspirace. :)

edit: Teď jsem koukal že měla černé tílko... jinak jí máš dobře včetně červených bot. :)

nesquick

Líbí se mi to , hru jsi vystihl velice dobře. Hned bych to poznal hlavně podle toho červeného "skokánku"  ;D

Robbed

Pěkné dioráma, hlavně modrá budova je hezky 'snot'.
Hru jsem ještě nehrál, ale mám v plánu o prázdninách. Už se těším ;).

Togaran

Děkuji za hodnocení, myslím že poznat opravdu nebylo nijak těžké :) hra má dost výrazné prvky.

Citace od: Shmade kdy 10.05.2010, 12:58:40
edit: Teď jsem koukal že měla černé tílko... jinak jí máš dobře včetně červených bot. :)

Zkoušel jsem vyndat ruce z tělíčka a nahradit je žlutými (to bylo ještě ve fázi, kdy jsem jí plánoval žlutou hlavičku), ale nepovedlo se mi ty ruce vyndat. Nevím jestli je na to nějaký trik, síly jsem vyvinul dost, ale nejsem zastánce rozdělávání figů, tak jsem toho brzo nechal. A když jsem jí dal tělovou hlavu, tak to bylo jasné, protože nemám paže v tělové :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

eNTy

Fakt super. Trochu jsi mi ale vzal vítr z plachet, diorama na stejnou hru mám doma rozestavěné  :o
Tak už to holt nebudu mít originální....

mizdas

Tuto hru jsem viděl v Game Page a docela se mi zalíbila.Velmi se ti podařilo postavit ty budovy  :D.Jak už tu někdo řekl ty domy mají opravdu dobrý efekt.

Togaran

Citace od: eNTy kdy 11.05.2010, 00:07:17
Fakt super. Trochu jsi mi ale vzal vítr z plachet, diorama na stejnou hru mám doma rozestavěné  :o
Tak už to holt nebudu mít originální....
Naopak, vždycky je fajn mít nějaké srovnání.  :)
Ale chápu tě, já teď zas píšu recenzi, tak doufám že to nikdo nezrecenzuje dřív než to postnu :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr