(Cizí) Village Church

Založil Siegnord, 20.12.2009, 19:31:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Siegnord

  Nádhera - kostel, který skutečně žije. Stavitel do toho dal své srdce. :o

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=412908

maeror

Zpracování je opravdu pěkné, ale někdy mám pocit, že stavitelé stavby přeplácávají, protože jim některé jejich nápady zkrátka přijdou natolik úžasné, že je musí použít všechny... Je přece nesmysl, aby byl současně církevní pohřeb i svatba!
Osobně bych byl v tomto případě třeba pro rozfázování do několika etap (včetně změny ročního období?) - jaro s kvetoucími kytkami a stromy a svatbou, podzim se žloutnoucím porostem (nebo dokonce sychravý konec podzimu s prvním sněhem a blátivou čvachtanicí?) a do toho pohřeb. Ale to už by bylo moc poetické :)

Shrnutí: snaha narvat co nejvíce detailů do jedné stavby je podle mne někdy (třeba v tomto případě) kontraproduktivní.

Colonel32

Podle mě slabší. Hlavně ta studovatá střecha...

Matošo

zombík ometající si hrobku je super !

Ondrej

Nic extra v tom ani není. Co jsem viděl ty katedrály na Brickshelfu, tohle se s tím nedá vůbec srovnávat.

Siegnord

  Tak mám pocit, že ten kostelík měl být součástí něčeho většího. Já si myslím, že se mu to moc povedlo. Je tam na relativně malém prostoru spousta různých věcí, které jsou inspirací pro stavění snad čehokoli do středověku kromě samotných hradů.

Icewalker

Kostel sám o sobě není ničím úžasný, jako některé jiné stavby. Ale do města pasuje dokonale. Kdyby byl "vymakanější", v natěsnaném prostoru by mu to nejspíš tolik neslušelo...
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

mizdas

#7
Nádhera je to velice pěkné.Vesnice z castle se ted' staví čím dál víc.Mě se to moc líbí, a ten kostel no co dodat..... :-*.