(Vlastní) Microscale městečko

Založil Togaran, 04.04.2010, 13:57:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Představuji vám svůj první pokus o nějaký větší a prezentováníhodný microscale projekt. Začalo to hraním s terénem a kolejemi, nakonec jsem přidal i základny a vozítka.
Bílá je vlaková zastávka, modré je samotné město v umělé atmosféře, červená budova je garáž :)
Asi nemá smysl se tu moc rozepisovat, ať se líbí a zaujme :)

Zároveň to byl pokus o focení na černém pozadí, nevyšlo to úplně všechno jak bych chtěl, ale myslím,, že jsou fotky zdařilé.

Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=426522
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

mirek

I když jsem tam nebyl, tak atmosféra měsíčního města je vynikající.

berkshrund

Pár postřehů k městečku:

- příliš to híří barvami a vypadá to spíš jako domky v norském fjordu  :)
- některé stavby či prvky se hůře identifikují; to nemusí být na škodu, vždyť jde o sci-fi, ale přece jen by nebylo špatné, kdyby si člověk mohl říct "...pěkný hangár a hmm, to bude asi skleník s rostlinama" apod. (především jsem nerozluštil "kytkostavbu"  ;))


Jinak se mi líbí využíti terénu baseplate a tekoucí láva.

Icewalker

Skvělá láva, stíhačka na přistávací ploše a hlavně monorail!
Barvy mi nevadí, nemusí se vše topit v odstínech šedé a černé, jak v Alienovi, nebo naopak ve sterilní bílé. Classic Space!

A propos, nepřibude další "modul" 32x32?
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Robbed

Hezký začátek, monorail je super.
Barvičky musí být ;), ta láva by byla lepší v trans-orange/red, ale i tak se mi líbí.

Citace od: Icewalker kdy 04.04.2010, 21:19:23
A propos, nepřibude další "modul" 32x32?
Tohle je trénink na gigantické několikametrové microscale město >:D


blackrabbit

#5
Tak tohle je velmi povedené dílo. Ta baseplate s terénem je tam pěkně zabudovaná. A konečně se na foru objevil po dlouhé době nějaký Classic Space MOC. Jen by mě zajímalo co znamená ta #24...

Jindroush

Pěkné, pěkné. Sice mám taky drobnou poznámku ke kytkostavbě, která mi bůhvíproč připomíná něco z Pikmina...  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Anatyt

Pridávam sa k pochvale! :) Akurát tie kvety mi to trochu narúšajú. Bez nich by to bolo lepšie.


berkshrund

#8
Co tak vyhlásit soutěž ve stavění microscale městečka, kde by se vše muselo vlézt na měsíční baseplate, jak to má Togaran?

Mtron

kytkaři  ;D ;D, to je biozóna, jinak vypadá to dost dobře.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

#10
Ohó  8) děkuji moc za komentáře a vy antikytkaři se styďte ;D
To modré velké není žádná "kytkobudova" ani skleník :) je to zasklená část krajiny, dovezená ze země, je tam kousek jezera, pláž a domečky na zelené travičce.

Nemyslím si, že je potřeba domky identifikovat. Když jdu městem, taky nepoznám o co se jedná, pokud na budově není nápis. Barvy tam musí být, buď terén nebo domky, v tomto případě jsou to budovy.

Lávou to všechno začalo, nevím jestli by byla lepší v trans barvách. Spíš bych jí udělal jemnější z neprůhledné červené, oranžové a žluté. Ale zkus to z trans, rád se podívám jak to dopadne :)

Další modul zatím neplánuji, spíš menší jednotlivé budovy/kusy terénu. Nejlépe hladší a na nepravidelném půdoryse.

Ta #24 znamená počet herních situací které jdou s městem vytvořit  ;D 8)

Soutěž? proč ne :) já jsem pro space race ve fig měřítku. Ale to asi budem řešit v jiné sekci, jestli se toho někdo ujme

Biosezóna - květiny s květy všeho druhu obsazují nehostinné planety
Moje stavby: Brickshelf, Flickr