Moja zbierka Castle

Založil Frco, 28.01.2007, 15:47:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Frco

Nafotil som hrady, ktore vlastnim, oproti ludom tu z fora nic moc, ale myslim ze do priemeru sa zaradim ;)
Niektore sety sa mi nechceli dokoncovat, alebo tam davat figov, ti su na samostatnych podlozkach aj spolu s konmi.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Frco

Forestmeni


Frco

Dragon Masters


Frco

King

Frco

Wolfpack

Frco

Fright Knights

Frco

Vikingovia & nove daco

Samík

Citace od: Frco kdy 28.01.2007, 15:47:46
Nafotil som hrady, ktore vlastnim, oproti ludom tu z fora nic moc, ale myslim ze do priemeru sa zaradim ;)

no myslím, že Tvá sbírka je více než slušná a že spoustu lidí zde na fóru strčíš hravě do kapsy..
Musím uznat, že to je pěkná sbírka a i já bych si tam vybral několik pěkných kousků. ;D Např 6086, 6081, 6077 a 6086, což jsou bezesporu sety, které nemůžou chybět ve sbírce pořádného "Castle maniaka"  :)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Aki

Citace od: Samík kdy 28.01.2007, 20:18:37
Např 6081, 6077 ... což jsou bezesporu sety, které nemůžou chybět ve sbírce pořádného "Castle maniaka"  :)
Ani jeden z těhle dvou doma ve sbírce ještě nemám.  ::) :P Ale maniak jsem určitě.  >:D

Tedy ne že bych je nechtěl.  ;)

Frco

#9
Po velmi dlhej dobe  2 prirastky do zbierky od spoluziaka za krasnu symbolicku cenu 30 eur nech ma aspon na pivo :)
Sety su kompletne, trochu zaprasene, vsetky strings originalne, krabica od hradu v perfektnom stave, krabica od ostrova zazila lepsie casy  :)
Najma som rad, za diel Slope Brick 75 2x2x3 v Old Gray, ktory vo vacsine pripadov "nahodou" chyba :)

Villa Legina

#10
Citace od: Samík kdy 28.01.2007, 20:18:37
Citace od: Frco kdy 28.01.2007, 15:47:46
Nafotil som hrady, ktore vlastnim, oproti ludom tu z fora nic moc, ale myslim ze do priemeru sa zaradim ;)

no myslím, že Tvá sbírka je více než slušná a že spoustu lidí zde na fóru strčíš hravě do kapsy..
Musím uznat, že to je pěkná sbírka a i já bych si tam vybral několik pěkných kousků. ;D Např 6086, 6081, 6077 a 6086, což jsou bezesporu sety, které nemůžou chybět ve sbírce pořádného "Castle maniaka"  :)

To naozaj svoju peknú zbierku tak podceňuješ cit. "oproti ludom tu z fora nic moc", alebo si to napísal schválne, aby Ti ľudia Tvoje tvrdenie negovali, a  naopak záber zbierky o to viac kvitovali (tak ako to urobil napr.Samík)?  ???

Netreba byť skromný, ani falošne skromný, Tvoje zbierka je fajn. ;)

Frco

Ten post je spred troch rokov to po prve, a po druhe si za nim stojim aj teraz, moja zbierka je priemerna, mozno malinko nadpriemerna na pomery tohto fora.