7037 Tower Raid

Založil ghost963, 13.07.2009, 22:04:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ghost963

Toto je moje první recenze, takže prosím vás, omluvte mé možné chyby.

Základní údaje      - cena - 899Kč
                         - dílu - 343
                         - figu - 5
                         - rok uvedení do prodeje - 2008
                       
Balení - Krabice byla dost velká, na to kolik dílu obsahuje. V krabici jsou
4 pytlíčky, volně ležící kola, prapor skřetu a dvojdílný návod.

Stavba -  začíná zkompletováním figů. Set obsahuje dva rytíře a tři skřety. Z prvního sáčku postavíte spodní část věže.
Z druhého sáčku se pak staví zbytek věže a tím končí první kniha. Ze třetího a čtvrtého sáčku se staví obléhací věž orků.
Trochu mě mrzí,  že prapor  není nijak připevněn k obléhací věži.

Hratelnost
S pomocí beranidla v obléhací věži, můžete zbourat stěnu v přízemí  a následně se tak propadne podlaha ve vězení, hned nad přízemím a tak vězeň může utéct.
Také můžete vysunout most pomocí lanka, na zadní části obléhací věže, po kterém se mohou skřeti přesunout do třetího patra věže, kde se nachází zlato a náhradní halapartna.
Pro obranu věže jsou k dispozici 2 rakety, které se nachází ve čtvrtém a posledním patře věže.

Figy - Set obsahuje jednoho rytíře s mečem a štítem, druhý je pak s kuší.
Na straně skřetů jsou k dispozici jednoho velitele  s brněním a mečem, druhého pak se štítem a mečem a třetího skřeta-vězně s pouty, kterému můžete dát prapor.

Závěr - Myslím že je to velmi povedený set obsahující  5 figů, ale  cena je dost vysoká.
Set hodnotím na 70%.


Hana129

#1
Nakonec sama se musím vyjádřit k této recenzi, kterou nyní pokud je bez chyb zatím nikdo neohodnotil.  ::).
Přitom, když byla s chybami se tu našla spousta lidí, kteří ji dokázali ohodnotit a poučit snaživého 12 letého kluka, který sice neumí pravopis, ale ví jak se má chovat. 
Přijde na fórum ví, že je to fórum o Legu přinese recenzi a dočká se akorát výsměchu, v podobě chytrých dospělých lidí, za to, že ještě neví jak se to dělá a jak se to dělat má.




Já velice děkuji za tuto recenzi  ;) a jsem ráda, že jsou na světě děti, kteří sice neumí ještě vše, ale ve svých 12 letech se už umí chovat a zbytek se pomocí slůvek prosím a děkuji ve svém životě ještě určitě doučí. ;D




DÍK MOC ghost963, sice neumíš správně česky, ale po našimu, ale je vidět, že už se vzděláváš anglicky http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=24183.msg106938#msg106938 a zdvořilost a takt jednání s lidmi ti nechybí... ;) ;)










Legomaniak007

Krásná recenze boje věž VS věž ;D
Křižáci:království kostičkové :D

Hardegon

Recenze se mi teď líbí. :) Ale takové pěkné fotky s tak upraveným pozadím by mohly být větší.  ::)

ghost963

Nevím proč se ty fotky nechcou zvětšovat ??? asi to nafotím znovu.

Ondra

Citace od: ghost963 kdy 23.07.2009, 13:51:45
Nevím proč se ty fotky nechcou zvětšovat ??? asi to nafotím znovu.
Jestli to není způsobeno nastavením ve fotoaparátu.Zvětšovat to nemá cenu, celé by se to pokazilo.


peter

Citace od: Ondra kdy 23.07.2009, 14:16:19
Citace od: ghost963 kdy 23.07.2009, 13:51:45
Nevím proč se ty fotky nechcou zvětšovat ??? asi to nafotím znovu.
Jestli to není způsobeno nastavením ve fotoaparátu.Zvětšovat to nemá cenu, celé by se to pokazilo.

Myslím, že i ten nejhorší foťák či mobil dělá větší fotky než to co tu je.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.