(Vlastní) VW Brouk V8 Buggy

Založil PsychoWard666, 13.05.2009, 19:40:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Tak tady je můj pokus o Brouka v menším tuningu, jako plážová buggy

1XL pro pohon
1M motor pro zatáčení
2 sady PF světel
odpružený podvozek z 8297

Fotky http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=383121

Hardegon

Moc hezky vyřešené zaoblené tvary. Na první pohled krásně vystižené tvary předlohy.  ;)

grohl

Výborný model. Drobné nedostatky jsem ti již sdělil osobně, takže už zbývá pouze chvála. Těším se na video.

rukay

Vážně povedený! :) Okamžitě jsem to v tom viděl a to se úplně u všech modelů říct nedá...tady bych to určil i bez textu! Super!
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

MwK

Veľmi pekné!To musím povedať aj ja,večný kritik dizajnu... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

PsychoWard666

Všem díky za kladné hodnocení, ale uvítal bych i vaše nápady na vylepšení. Dál mám v plánu postavit samba bus jako tahač s přívěsem

Shmade

Opravdu pěkně vyvedený model, protože koukám, že je i motorizovaný a vypadá dost agilně, tak bych tě rád pozval ať už s tímto modelem, nebo nějakým novým speciálním na závody Lego Technic Rally, první závod se jel tenhle víkend, další se pojede tak za měsíc, měsíc a půl. Třeba by tě to mohlo bavit...

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=21308.0
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23319.0

peter

Citace od: PsychoWard666 kdy 13.05.2009, 20:22:48Všem díky za kladné hodnocení, ale uvítal bych i vaše nápady na vylepšení. Dál mám v plánu postavit samba bus jako tahač s přívěsem

Hlavní nápad na vylepšení bych viděl v tom, aby jsi to připravil na druhý závod v Rally a šel si s námi zazávodit ;D

PS: Shmade, stihl jsi tu myšlenku jen o chloupek dřív nooo >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

PsychoWard666

No to je sice zajímavý nápad, ale obávám se že na nějakou terénní jízdu to moc není, i když zatím sem neměl moc času to testovat venku, před chvílí sem ho dostavěl

Shmade

První závod jely i neodpružená, nebo jen částečně odpružená auta na polovičních kolech, takže myslím, že by to brouk zvládnul. :)

No abych neodbíhal od tématu, jediné co bych u auta možná změnil je ten ochraný rám motoru, místo universal jointů bych tam dal angle connectory. ale i takhle je to dost originální řešení...




eNTy

Fakt super. Už dlouho jsem neviděl tak přesně vystižené tvary s takovým minimem dílů. Klobouk dolů, navíc ten tuning je opravdu cool. Co se nedostatků týče, tak jedině, že chybí video a pak účast v rally, jak už zmínili kluci.

PsychoWard666

Jo ten rám bych takhle udělal, ale bohužel je nemám v šedý

a video bude zítra a i lepší fotky

MwK

Citace od: PsychoWard666 kdy 13.05.2009, 20:22:48
Všem díky za kladné hodnocení, ale uvítal bych i vaše nápady na vylepšení. Dál mám v plánu postavit samba bus jako tahač s přívěsem
Tak Samba bus,to znie veľmi zaujímavo.Už teraz sa teším. :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Lego_Radek

Moc pěkné vozidlo. Líbí se mi uložení boxu s bateriemi, působí to elegantně, skvěle vystiženy zaoblené tvary.

Benehallow

Krásnej Brouk buggy, nejvíc se mi líbí ten motor ;D úžasná práce!

rukay

To video není nic moc. :'( :'( Co nám zkusit dokázat, že to ty překážky vážně nepřejede. ;) A mimochodem, ty překážky nepřejede kvůli slabému víkonu, nebo malému nájezdovému úhlu?
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

PsychoWard666

nepřejede to kvuli výkonu, bohužel

rukay

To je ta horší možnost. :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

PsychoWard666

bohužel, ale já to ani nezamýšlel jako auto do terénu, spíš jentak na obyčejné ježdění

Anatyt

Nadhera! Pomocou tychto Flexible hose by sa dalo celkom pekne spravit lubovolne zaoblene auto! Ako schematicky model. Super praca!

vasek

Moc pěkné, musím pogratulovat, minimum dílů a Brouk jak vyšitý. Máš moje uznání.

PsychoWard666

Tak ještě jednou všem díky, brouka se ale už pomalu chystám rozebrat a stavět něco nového, ale nakonec sem se rozhod pro něco jiného než samba bus