Lego obchod v Žilině

Založil Zoufalec, 21.11.2008, 18:20:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zoufalec

Zdravím hlavně slovenské kostkaře a hlavně okolo Žiliny.

Příští týden si se svým oblíbeným klubem jedu do Žiliny pro tři body >:D a napadlo mne, že bych si mohl odvést i nějaké kostky...

Proto hledám informaci o nějakém Lego shopu v tomto městě (existuje-li vůbec). Máte někdo nějaké zkušenosti? Jak ano, tak mi prosím sdělte lokaci. Ve vyhledávání mi na dotaz žilina nevyběhlo absolutně nic.

Předem děkuji...

Anatyt

#1
No vitaj na Slovensku, ked prides! :) LEGO obchod samostatny myslim v ZA nie je. LEGO sa predava v klasickych obchodoch. Ale - trocha si sa pomylil - 3 body nam PRINESIES !  :P >:D

Zoufalec

Citace od: Anatyt kdy 21.11.2008, 19:49:48
No vitaj na Slovensku, ked prides! :) LEGO obchod samostatny myslim v ZA nie je. LEGO sa predava v klasickych obchodoch. Ale - trocha si s apomylil - 3 body nam PRINESIES !  :P >:D


Díky za info. Nějak jsem to předpokládal...a co se týče bodů - to uvidíme ;) Ať zvítězí lepší - tedy Slavia >:D

JardaL

Citace od: Zoufalec kdy 21.11.2008, 18:20:32


Příští týden si se svým oblíbeným klubem jedu do Žiliny pro tři body >:D a napadlo mne, že bych si mohl odvést i nějaké kostky...




Zkus hračkárnu v Tescu blízko hlavního náměstí. Ale pokud si dobře pamatuji, nic moc zajímavého ....
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

otaznik

Citace od: Zoufalec kdy 21.11.2008, 19:53:28
Ať zvítězí lepší - tedy Slavia >:D
Žilina, do toho!  :D