Pirates lode - 6243 vs 6285

Založil zenes, 28.01.2009, 08:10:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

zenes

Tazko to nazvat recenziou, alebo mojim hodnotenim 6243 vs 6285, je to subjektivne. Preco porovnavam prave 6285? Podla mna maju v sebe viac podobnych prvkov. Kazdopadne po vyjdeni novych piratov mi privolalo krasne spomienky, kolko srandy mi to v davnej minulosti prinieslo ;) .

Akonahle sa mi dostala do ruk nova 6243 Brickbeard's Bounty nevahal som vybalit jednu z mnoha skatul a zaprasene skvosty i v podobe 6285 Black Seas Barracuda, znovu poskladat do toho krasneho stavu..

V tej skatuli sa povalovali aj 6270 Forbidden Island, 6396 International Jetport, aj stary dobry technic 8854 power crane, takze obcas sa vo fotkach objavia. po absolvovani ocistnych procedur sa slo na vec...

Ktora sa Vam viac paci? 6243 alebo 6285? Mne osobne skor ta starsia, prezila somnou toho viac :D

zenes

a dalsie...

Arcanus

veľmi dobre si urobil, naozaj...a obrázková dokumentácia stojí za to...

zdá sa že tá nová loď je skutočne výborná, že :D

Allconel

Aj mne táto "recenzia" privodila veľké množstvo spomienok na detstvo, keď som bol malý prcek Lego som začínal tiež s pirátmi a kanibalmi, mal som pirátsku loď ale jednu stých menších, teraz som fanda už len Star Wars setov takže prepáčte keď hneď nevyhľadám číslo setu tej mojej krásky brázdiacej Karibik, všetkých setov okrem SW už som sa zbavil tak prepáčte. Ale tie to lode majú stále svoje čarov. Celkovo som zástanca klasickejších model a to aj u tejto lodi. Tá nová je väčšia vybavenejšia, prepracovanejšia ale aj tak ta farba veľa tej zlatej a striebornej plus ti strašné plachty.... ;D ale absolútne awesome ten papagáj, to mi stále chýbalo  :) no keby som si mal vybrať či vymeniť starých papagájov za nových odmietol by som.

A foto samozrejme vynikajúce

Arcanus

A podarené sú obidve..
myslím ale že kráľovná je jasná.. 6243

hoci mne sa nová pozdáva celkovo viac, farebne i dizajnovo, 6243 jednoducho bola prvá a to jej už nik nevezme.. myslím že nasledujúce dve boli o čosi horšie, aj keď je to len vec názoru

6243 som nikdy nezažil, no uznávam jej prvenstvo.. a má dôstojnú následníčku

som ešte zvedavý, aká bude nová vojenská loď..  lego zrejme vyčkáva s ďalšími setmi, až dostane spätnú reakciu na tento nový začiatok..

ale každopádne chýba vojenská loď.. uvidíme či sa budú držať tradície a bude o triedu menšia než pirátska loď.. ale ak bude podobnej kvality, máme sa načo tešiť :D

William

Krásné lodě, ale urcitě bych nechtěl opomenout úžasnou 6286: Skull's Eye Schooner
Tudle loď sháním jako základ mé pirátské sbírky, takže kdybyste někdo o nějaké věděl..