(vlastní) Portal

Založil Togaran, 29.03.2008, 19:34:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Můj první pokus o "vignette". Doufám, že je to z toho dostatečně poznat, ze které hry je tenhle výřez, a že se bude líbit.
Kdo hrál, určitě tam najde oblíbený knoflík a "where are you" turretku  8) Zájemci si můžou zkusit místnost vyřešit ;)

Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=310219
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

No to je paráda, dobrej nápad i provedení... 8) Half Life si úplně říká o nějaké lego zpracování, je tam toho spousta, co by šlo postavit. Snad se k tomu někdy dostanu a taky něco postavím... 

Dejv

Citace od: Robbed kdy 29.03.2008, 20:26:35
No to je paráda, dobrej nápad i provedení... 8) Half Life si úplně říká o nějaké lego zpracování, je tam toho spousta, co by šlo postavit.

Už se stalo..  ;)


TomKQT

Moc dobré  ;D

Mimochodem - hlavní postavou Portalu je žena, tohle vypadá spíše na muže.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

eNTy

Tak to je paráda. Super nápad. Mám jedinou výtku, totiž, že chybí milovaná..... (kdo ste ještě nehrál nejlepší hru roku 2007, tak se stydtě  :))
...ale chápu, že se asi v tomhle měřítku bude stavět blbě.

TomKQT

Citace od: xtepn01 kdy 29.03.2008, 23:06:07
Tak to je paráda. Super nápad. Mám jedinou výtku, totiž, že chybí milovaná..... (kdo ste ještě nehrál nejlepší hru roku 2007, tak se stydtě  :))
...ale chápu, že se asi v tomhle měřítku bude stavět blbě.
Milovaná kdo? Nějak mi uniká smysl  ???
(Portál jsem dohrál a ne jednou, ani dvakrát.)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

eNTy

Citace od: TomKQT kdy 30.03.2008, 00:07:23
Milovaná kdo? Nějak mi uniká smysl  ???

No přece companion cube  ;)

TomKQT

Citace od: xtepn01 kdy 30.03.2008, 08:48:00
No přece companion cube  ;)
Jo, napadlo mě hned jak jsem vypnul počítač, že jsi asi myslel zatíženou družnou kostku.  :)
Zas tak velkou roli ale v té hře nemá, na to jaký symbol se z ní stal.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Togaran

Citace od: TomKQT kdy 29.03.2008, 22:23:46
Moc dobré  ;D

Mimochodem - hlavní postavou Portalu je žena, tohle vypadá spíše na muže.
Jojo, je to žena, má oranžovou kombinézu a háky na nohou (náznak tam je!) Ale nemám žádný pěkný vlasy, co by se na ní hodily ani oranžovej obleček :-\ Přeci jen tam "subjectů" bylo víc než ta jedna holka :)

Citace od: xtepn01 kdy 30.03.2008, 08:48:00
No přece companion cube  ;)

Snažil sem se nějakou vytvořit, ale není to v měřítku figa žádná sranda. Mám tu pár prototypů na standardní kostku, tak je možná dodám, srdíčka si na kostky malovat nebudu  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

TomKQT

Citace od: Togaran kdy 30.03.2008, 13:45:46a háky na nohou (náznak tam je!)
Ten náznak pružin jsem pochopil a pobavilo (pozitivně) mě to  ;D Že jsi myslel i na takové detaily.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.