Uverejňovanie "úžasných" MOCov

Založil Frco, 14.04.2007, 09:37:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Frco

Čo hovoríte na to, že v poslednej dobe sa na relatívne dosť veľa netových stránkach objavujú výtvory, ktoré vyzerajú, že aj môj 2- ročný synovec by postavil lepšie? Ako dosť ma to štve keď otvorím classic castle (napríklad) a vidím tam niečo ako toto:
http://www.brickshelf.com/gallery/Anubisconqueror/Random-Pieces/thesselh_base_camp.jpg
alebo podobné "skvosty". Chápem, že ľudia nemajú možno nejako veľa dielikov, ale ani ja neuverejňujem každú peachovinu ktorú zbúcham za dve minúty a idem sa tým chváliť na web  ::)   

expertik

...A nepremýšľal si nad tým práve tak, že to možno práve aj postavil taký x-ročný synovec, či niekoho dieťatko a pyšný rodič sa tým chcel pochváliť svetu? Pochopíš, keď viac dospieš.....a budeš mať vlastné deti.

Frco

To je mozne, ale zatial je to len prachsprosty spammming inak slusneho fora.

a pysny rodic nech sa tym chvali max svojej rodine a znamym.

otaznik

Citace od: expertik kdy 14.04.2007, 09:42:59
...A nepremýšľal si nad tým práve tak, že to možno práve aj postavil taký x-ročný synovec, či niekoho dieťatko a pyšný rodič sa tým chcel pochváliť svetu? Pochopíš, keď viac dospieš.....a budeš mať vlastné deti.

To je jistě pravda, na druhou stranu by chtělo výrazně oddělit, co je od dětí a co je od (dospělých) stavitelů.

Frco

Presne to co napisal Otaznik som chcel prave editnut do svojho prispevku :)

TomG

#5
A to je takovy problem, ze jsou na Brickshelfu (totez je i na koskach, jen tu byva zvykem na to upozornit) i veci co pravdepodobne staveli deti a rodice se jimi chteli pochlubit? Pripadne nekteri AFOLove to lip neumi? Pokud to neplanuji spravci serveru resit, coz by znamenalo ten system doplnit o tuto funkci a taky aby to lide pouzivali.
Coz si myslim, ze je docela mala pravdepodobnost, ze se tak stane.

Kdyz ja koukam na novinky v galerii, tak klikam jen na veci co me v miniature zaujmou, kdyz se nahodou seknu, ze to v miniature vypada dobre a ve vysledku je to slabsi. Tak to zavru a neresim, nebo abych to dokonce kazdemu oznamoval, ze se mi to nelibilo.
Only the best can survive.

Petrjr

Citace od: Frco kdy 14.04.2007, 09:37:44
Čo hovoríte na to, že v poslednej dobe sa na relatívne dosť veľa netových stránkach objavujú výtvory, ktoré vyzerajú, že aj môj 2- ročný synovec by postavil lepšie?

Říkám, že je to v pořádku, ať si každý dělá co chce, je-li to dovolené (resp. není zakázané).
Kde je problém  ???

Proč upozorňovat. Na určitých specializovaných fórech možná ano, ale původní dotaz se týkal "netových stránek" obecně.  >:D

A mimochodem, k ukázce. V Terms of Service Brickshelfu se mluví o "LEGO fan". Bez omezení věku.

expertik

Citace od: TomG kdy 14.04.2007, 11:11:35
A to je takovy problem, ze jsou na Brickshelfu (totez je i na koskach, jen tu byva zvykem na to upozornit) i veci co pravdepodobne staveli deti a rodice se jimi chteli pochlubit? Pripadne nekteri AFOLove to lip neumi? Pokud to neplanuji spravcu serveru resit, coz by znamenalo ten system doplnit o tuto funkci a taky aby to lide pouzivali.
Coz si myslim, ze je docela mala pravdepodobnost, ze se tak stane.

Kdyz ja koukam na novinky v galerii, tak klikam jen na veci co me v miniature zaujmou, kdyz se nahodou seknu, ze to v miniature vypada dobre a ve vysledku je to slabsi. Tak to zavru a neresim, nebo abych to dokonce kazdemu oznamoval, ze se mi to nelibilo.

...amen...