Merry Christmas!

Založil matny, 19.12.2006, 21:24:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matny

;D piďi santík ;D

otaznik

Krásné přání!  ;D

chadzi

tyjo slusnej santiq  8) ty misby bych si dal libit...

Colonel32

nektere z tech setu nemam ani v nemisbu

MwK

Fakt krásny Santa!!! ;D ;D :D
A ake coolové komixácke oči si mu pridelil! :)
Mimochodom tých Misbov máš poriadne vela... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Micho

Mal som to možnosť vidieť pred 2,5 týždňom. Poopravím sa, tak na 25%, len tú spodnú červenú základňu. Nevedel som si ani predstaviť, čo z toho vznikne, že vraj nejaký Santa!

A teraz som vážne prekvapený nad solídnosťou tohto výtvoru. Plus to pozadie z tých MISBov. Proste super. Súhlasím, že by to kľudne mohol byť oficiálny vianočný pozdrav Lega.  8)

Colonel32

Citace od: Micho kdy 20.12.2006, 23:37:56
Súhlasím, že by to kľudne mohol byť oficiálny vianočný pozdrav Lega.  8)

tipuju, ze ten pozdrav by znel neco jako: "mate smulu, blbci, ale 80ta leta uz se nevrati"

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 20.12.2006, 23:53:10
Citace od: Micho kdy 20.12.2006, 23:37:56
Súhlasím, že by to kľudne mohol byť oficiálny vianočný pozdrav Lega.  8)

tipuju, ze ten pozdrav by znel neco jako: "mate smulu, blbci, ale 80ta leta uz se nevrati"

To by teda bolo fakt veľmi hezké a hlavne úprimné! A pod textom by bol copyright Colonel 32, CZ.   :-X

matny

Prvý zámer bol santu ( v skutočnosti to vôbec nie je santa, ale trpasličí svätý Miki - je to skôr provokácia, resp. protest proti americkému santovi, ktorý sa snaží v posledných rokoch vytlačovať  nášho Ježiška či Mikuláša ;) ) odfotiť v zasneženej krajine pod bielou jedličkou - no nevyšlo to  >:(
Tak som Mikimu oznámil, že bude pózovať v interieri, obkolosený kolekciou Misbov, z čoho radosť vôbec nemal, slúbil som mu predsa panenskú a zasneženú prírodu a nie účinkovanie v reklame pre nejakú firmu lego...  >:D
Takže vznikol záber, ktorý má u diváka evokovať lego vianoce 80 rokov.  8)

Anakin

neukazuj tie červené Mtronovi,lebo sa ťa nepustí :D