Castle figy - pekně vyrovnané ;)

Založil J0hny54, 28.07.2006, 10:08:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J0hny54

Tak jsem to hezky vyrovnal a setřídil - podle přileb, nohou, rukou, zbraní, štítů...

J0hny54

...

J0hny54

...

J0hny54

...

J0hny54

...

J0hny54

Další armády ještě přidám, ale až se mi to podaří zase hezky setřídit a vyrovnat

Colonel32

neni vubec spatne, hlavne ta zasobarna roundshieldu...

chadzi

hmm slusny. falconu mas myslim vic jak ja  8)

Raistlin M

To já mám Falconů asi stejně a round shieldů 12 ( počítám i volné díly)

Když bude chadzi hodný, tak mu nějaké Falcony i pujčím. :P ::) ;D ;D ;D

J0hny54

Tak jsem se dostal k tomu abych vyrovnal a nafotil další rytíře :)

J0hny54

...

Frco

pekne, pekne, levi rytieri sa mi velmi pacia, mam ich iba zlomok tvojho poctu.

muzzo

A jaké ještě máš rytíře?   :D

J0hny54

Ještě mám dračí - těch je nejvíc a netopýří - těch je taky dost  :D

muzzo

No tak sem s nima  ;) Jsem si myslel jakej nejsem sběratel, ale ve srovnání s Tebou, jsem teprve na začátku  ???

J0hny54

#15
Teď už to půjde hůř, protože se je snažím kompletovat podle rukou, nohou a přileb, takže uvidím jak se to povede a  až to udělám tak to sem každopádně přidám. Jen jednu věc nechápu - kde sem vzal tolik lyon štítů - každý má v ruce štít a ještě mi jich asi 7 zbylo...

J0hny54

Konečně se spojily 3 věci - čas, chuť a nálada a dal jsem dohromady další armádu rytířů... Tentokrát dračí. Napočítal jsem jich 59.

J0hny54

#17
a ještě dvě fotky
EDIT teď koukám, že mi jich tu ještě 6 zbylo, ale stejně by se už nevešli

Benelli_2000

Tak to je hustá armáda.
Udělej pak jedno velký celkový foto celé armády a dej to do sekce Sbáírky / Armády.

By mě zajímalo, jak dlouho jsi to sbíral.... ?
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J0hny54

Já LEGO sbírám už dlouho vlastně od malička... Hlavně podle finančních možností.

Colonel32

Citace od: Benelli_2000 kdy 17.10.2006, 18:26:57
Udělej pak jedno velký celkový foto celé armády a dej to do sekce Sbáírky / Armády.

Hel, nemas nahodou nejake resty? Modrokabatniky jsem tam zatim stale jeste nevidel... ;D

Benelli_2000

To Colonel C32:

Resty? No to bude tím, že vždy když je chci nafotit, tak jsou na cestě další a já si radši počkám, že je nafotím až přijdou posily. No a když přijdou, tak to nenafotím, jelikož mají přijít další atd...
Ale teď se na to konečně o weekendu vrhnu. Už mi přišlo 20 figů, tak k nim ještě přihodím 5 a jde se na věc :-)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).