nákup na BL

Založil šipka, 01.09.2006, 15:57:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Nebudete někdo náhodou v dohledné době dělat nákup na BL? Potřebuji pár drobností a nechce (nevyplatí se mi) samotnému.
dík

Colonel32

tak to zorganizuj sam


podle mych informaci to dopada tak, ze si par lidi i prez nekolik upominek dily neraci vyzvednout, a kupujicimu to zustane lezet doma, takze to kazdeho VELMI rychle prestane bavit...

Jindroush

Je mi tedy jasný, že pro pár korun to na zápis na černou listinu není, ale imo by bylo zajímavý ta jména zveřejnit, aby se lidi mohli aspoň jistit platbou/zálohou apod.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Citace od: Colonel32 kdy 01.09.2006, 16:12:18
podle mych informaci to dopada tak, ze si par lidi i prez nekolik upominek dily neraci vyzvednout, a kupujicimu to zustane lezet doma, takze to kazdeho VELMI rychle prestane bavit...

A prečo tí ľudia dávno niesu na čiernej listine? Veď bola zriadená presne na takéto prípady.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Llevelyn

Obchoduju asi jen se slušňáky... nikdy mi nic nezůstalo. :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Citace od: Llevelyn kdy 01.09.2006, 16:45:36
Obchoduju asi jen se slušňáky... nikdy mi nic nezůstalo. :P

Je fakt, že lidi, co je bereme na BL procházejí opravdu tvrdým výběrovým řízením. Veskrze začínáme oplácet těm, co něco nakoupili pro nás( Mnohonásobné díky TomoviG za jeho zpracovávání našich kilometrových seznamů) a nebo je dobře známe (nebo si to alespoň myslíme :)). 

Jinak bych také rád znal ty dotyčné, co si nevzali/y zboží. Konec konců....nemají se za co stydět, ne?

mulah

Podle mého jsou to blbci,když si něco objednají a pak nevyzvednou. Já osobně jsem nelice vděčný Matny-mu ze Slovenska,který mi poskytnul pár věcí co jsem potřeboval.  Když něco nechci,tak si to neobjednávám ,bo ne?  Na takový hňupi pak dojedou slušný lidi,který něco schání a chtějí si to i koupit. A pochybuju,že by si tady na Kostkách získali důvěru za týden.
jedu po CITY jak slepice po flusu

Raistlin M

mullah: Tak jsem to myslel. Kdo se tak chová, ten si za svým chováním taky musí stát...takže by nikomu nemělo vadit, pokud se tu zveřejní jména. ;)

otaznik

Citace od: mulah kdy 01.09.2006, 20:59:36
Podle mého jsou to blbci,když si něco objednají a pak nevyzvednou. Já osobně jsem nelice vděčný Matny-mu ze Slovenska,který mi poskytnul pár věcí co jsem potřeboval.  Když něco nechci,tak si to neobjednávám ,bo ne?  Na takový hňupi pak dojedou slušný lidi,který něco schání a chtějí si to i koupit. A pochybuju,že by si tady na Kostkách získali důvěru za týden.
Tak tohle mě teda solidně rozesmálo.  ;D  ;D  ;D  ;D

mulah

Ja su za.  A keď ma dakdo pochybnosti,tak vylepit anketu...
jedu po CITY jak slepice po flusu

Poco

Až skontrolujem sety, ktoré mi prišli z ebay tak sem hodím nákup na BL, ale už s iným pravidlami (za chvílu spíšem).

Llevelyn

Teda.. každý, kdo za svoje nakupuje pro druhé vkládá / zdarma?/ svou práci a prostředky a riskuje, že se zásilka ztratí / znám takový případy../ a nebo si zákazník své zboží, z jakéhokoliv důvodu, nevyzvedne.

To je prostě riziko toho všeho. Pokud s někým obchoduju poprvé, vyžádám si zálohu. Bez toho nic neobjednávám.. a nebo pokud to není za tisíce, tak třeba i zariskuju, pokud se jedná o udatelné zboží. Občas jsem na někoho hrubší.. občas někoho neprávem sestřelím. Ale nikdy se mi nestalo, že si zboží někdo nevyzvedl. Spíše zaplacenou zásilku ukradli ... to je prostě smůla. Nebudu tu ječet, že nákupy pro ostatní jsou opruz, protože jsou, ale já to dělám dobrovolně. Nikdo mě k tomu nenutí. A snažím se minimalizovat rizika..a mám svůj vlastní Black List.  8)


Prostě dělat něco pro druhé bez nároku na odměnu je trochu úchylka.. v dnešní době. >:D >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Colonel32

nebo fetis....

clovek se pak doma muze ukajet seznamem lidi, kteri si zadarmo nechali poskytnout jeho sluzbu

Llevelyn

#13
Heh.. ::) ::) ::) ::)

Doufám, že totok byl nepodařený žert.. ???

Ale stejně, pro jistotu.. jdu vyrobit ten seznam  ;D ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

matny

 >:D A pre mna si objednala na prvý krát aj bez zálohy - a dnes už viem aj prečo - máš peniaze aj tovar  >:D

Citace od: Llevelyn kdy 02.09.2006, 10:30:29

To je prostě riziko toho všeho. >:D >:D

Proste náš spoločný známy nevedome zo mna spravil tvojho sponzora.  ;)

Raistlin M

Citace od: matny kdy 02.09.2006, 11:19:36
>:D A pre mna si objednala na prvý krát aj bez zálohy - a dnes už viem aj prečo - máš peniaze aj tovar  >:D

Citace od: Llevelyn kdy 02.09.2006, 10:30:29

To je prostě riziko toho všeho. >:D >:D

Proste náš spoločný známy nevedome zo mna spravil tvojho sponzora.  ;)

My mu to pro Tebe chtěli dát, ale on říkal, že jsi mu nic o tom neříkal, že jen posíláš peníze...tak to u nás máš. ;D 8) ;D ;)

***Banana.com

Raistlin, Matny - v klidu, došlo ke komunikační chybě, ale nikde není psáno, že to ještě v Lysé nenaložím a v BA nesložím..stejně tam pojedu se sety, co má Matny u mně, takže to nějak zfinalizujeme...

matny

Citace od: banana.com kdy 02.09.2006, 11:38:49
Raistlin, Matny - v klidu, došlo ke komunikační chybě, ale nikde není psáno, že to ještě v Lysé nenaložím a v BA nesložím..stejně tam pojedu se sety, co má Matny u mně, takže to nějak zfinalizujeme...

Však sa nič nedeje - ja kľudne budem L + R platit aj skladné.   ;D

Raistlin M

Citace od: matny kdy 02.09.2006, 12:12:26
Citace od: banana.com kdy 02.09.2006, 11:38:49
Raistlin, Matny - v klidu, došlo ke komunikační chybě, ale nikde není psáno, že to ještě v Lysé nenaložím a v BA nesložím..stejně tam pojedu se sety, co má Matny u mně, takže to nějak zfinalizujeme...

Však sa nič nedeje - ja kľudne budem L + R platit aj skladné.   ;D

To je jako parkovný. 25 kč za každou začatou hodinu. ;) ;D ;D ;D

šipka

Citace od: Colonel32 kdy 01.09.2006, 16:12:18
tak to zorganizuj sam


podle mych informaci to dopada tak, ze si par lidi i prez nekolik upominek dily neraci vyzvednout, a kupujicimu to zustane lezet doma, takze to kazdeho VELMI rychle prestane bavit...

Lidé jsou různí (bohužel i bohudík) nicméně nejsem organizační typ ;)
Počkám až budu mít více věcí na seznamu a pak dám možná echo a nebo zkusím dotaz na Poca.