(Vlastni) Kreace na Eldorado

Založil petras81, 09.08.2006, 19:39:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petras81

Po delší době vám zase přináším něco z mé tvorby... ještě porad hniju v englandu a ještě porad drancuju ebay ::) podařilo se mi sehnat par baseplate od eldoráda a taky něco málo kostiček a tak jsem postavil něco nového.
      Cele to stoji na čtyrech baseplate a ze strany jsem k tomu ještě přidal Close-up lagoon... vypadá to s ni dobře. Protože se mi Eldorádo opravdu libí, tak jsem začal stavbu tím, ze jsem postavil dvě eldoráda Křížem proti sobe a pak začal tvořit maják uprostřed...
      Pote jsem na jedné baseplate udělal vězeňsky blok a na druhé stoji moc pěkná hospůdka pro námořníky, která je známa jako ''U modré kotvy''. Vůbec netuším proc ;D ;D
      Cele to vytvořilo pěknou pevnůstku, která slouží zároveň jako obchodní uzel a nálevna...  ;) Přikládám fotecky, které musí polahodit oku kazdho milovnika bilo-zlutych pevnůstek z dob modrokabatniku 8)
(háčky a čárky jsou jenom tam kde je doplnila kontrola pravopisu, zřejmě nedokonala...)

petras81

phota

petras81

phota

Raistlin M

To vypadá bombasticky. :o ;)

Kdy já se jen dostanu k nějakému stavění? ::) :-[ :)

Micho

Citace od: Raistlin M kdy 09.08.2006, 20:11:09
To vypadá bombasticky. :o ;)

Kdy já se jen dostanu k nějakému stavění? ::) :-[ :)

Keď dokončíte poriadok doma! Už nenakupujte, stavajte a zverejňuj na fóre ...  8) >:D


To petras81: Perfektná stavba na hranie ... 8)

Colonel32

moc hezka prace... rozhodne to ma potencial do budoucna

Raistlin M

Citace od: Micho kdy 09.08.2006, 20:13:55
Citace od: Raistlin M kdy 09.08.2006, 20:11:09
To vypadá bombasticky. :o ;)

Kdy já se jen dostanu k nějakému stavění? ::) :-[ :)

Keď dokončíte poriadok doma! Už nenakupujte, stavajte a zverejňuj na fóre ...  8) >:D

Já pořádně ještě nestihl vše a musel jsem začít čistit v celém bitě koberce. 80m2 koberců, co nikdy nepoznali čištění.  (Pořádně tedy dělám jen půlku, na tom zbytku jen kritická místa. )

petras81: Tohle jsi mi neměl dělat. Další rána do mé stavitelské dušičky nerealizujícího se stavitele.
Opravdu perfektní práce...musím podruhé podotknout. ;)

petras81

Citace od: Raistlin M kdy 09.08.2006, 20:19:13
Citace od: Micho kdy 09.08.2006, 20:13:55
Citace od: Raistlin M kdy 09.08.2006, 20:11:09
To vypadá bombasticky. :o ;)

Kdy já se jen dostanu k nějakému stavění? ::) :-[ :)

Keď dokončíte poriadok doma! Už nenakupujte, stavajte a zverejňuj na fóre ...  8) >:D

Já pořádně ještě nestihl vše a musel jsem začít čistit v celém bitě koberce. 80m2 koberců, co nikdy nepoznali čištění.  (Pořádně tedy dělám jen půlku, na tom zbytku jen kritická místa. )

petras81: Tohle jsi mi neměl dělat. Další rána do mé stavitelské dušičky nerealizujícího se stavitele.
Opravdu perfektní práce...musím podruhé podotknout. ;)
dekuji za pochvalu....  :D parkrat jsem to prestavoval... ladil... no nakonec jsem to zbastlil asi za ctyri odpoledne. Je to takova dobra relaxace po praci ;) fotky neukazuji vse, ale je to fakt promaknuty, jsem s tim sam spokojeny...  ;D ;D

Colonel32

az to budes prestavovat, tak bych mozna doporucil udelat tam nejaka trochu vetsi nadvori, je to takove nalepene na sebe. Treba kdyz mas dve zakladny vedle sebe, na kazde vede cimburi, a mezitim jsou dva study vody, tak tam bych to propojil drive, a nahoru naplacal sede plates.

chadzi

super, bilo-zluta kombinace se mi vzdycky libila. asi souhlasim s Colonelem ze by bylo dobry to vic propojit.

btw raist -> mel bys co nejdriv zacit MOCit, dokud jsem lego jen sbiral, tak jsem vzdycky postavil par stavebnic, maximane nejaky mestecko a to bylo vsechno, zbytek se mi valel ve skrinich. aby sis to poradne uzil, musis zacit stavet sam

Raistlin M

Citace od: chadzi kdy 10.08.2006, 07:15:20
btw raist -> mel bys co nejdriv zacit MOCit, dokud jsem lego jen sbiral, tak jsem vzdycky postavil par stavebnic, maximane nejaky mestecko a to bylo vsechno, zbytek se mi valel ve skrinich. aby sis to poradne uzil, musis zacit stavet sam

To já začal, ale v momentě, kdy jsem si chtěl začít promýšlet "prakticky" určité detaily, jsem dojel na nesystém v Legu, jak jsem ho skladoval. V kombinaci s hloupě situovaným bytem ( průchozí nudle) to bylo nerealizovatelný. Až teď jsem v bodě, kdy můžu začít stavět. (Tedy až vyčistím koberec v kuchyni, roztříděné Lego přemístím z Llevelininy půlky postele na své místo (Llev v sobotu přijede z tábora s trpaslíkem a asi nebude chtít spát v kuchyni) a nakrmím morčata. )

chadzi

jojo vim o cem mluvis, poradek musi bejt. muj prvni vytvor sem stavel tak ze sem vsechno sesypal na hromadu v obyvaku (manzelka tu prvni 3 mesice nebyla  ;) ). ted uz si bez roztridenyho lega zadny moceni nedovedu predstavit

Raistlin M

Citace od: chadzi kdy 10.08.2006, 10:23:01
jojo vim o cem mluvis, poradek musi bejt. muj prvni vytvor sem stavel tak ze sem vsechno sesypal na hromadu v obyvaku (manzelka tu prvni 3 mesice nebyla  ;) ). ted uz si bez roztridenyho lega zadny moceni nedovedu predstavit

Já mám do teď z toho začátku MOCení hotovou skálu 48x48 pod hrad. Se vším všudy. Schodiště za bránu a podobně. Dál jsem se nedostal, bo ty vrata jsem chtěl pěkně "natunit" a nebylo kam jednoduše šáhnout.

Dum Dum

Následuj svou sílu....

petras81

Citace od: Colonel32 kdy 09.08.2006, 22:23:48
az to budes prestavovat, tak bych mozna doporucil udelat tam nejaka trochu vetsi nadvori, je to takove nalepene na sebe. Treba kdyz mas dve zakladny vedle sebe, na kazde vede cimburi, a mezitim jsou dva study vody, tak tam bych to propojil drive, a nahoru naplacal sede plates.
tentokrat uz nic neprestavuju ;D
takhle se mi to vazne libi.... ;) spis to budu muset rozebrat :'( prileti za mnou na navstevu kamos z cech (pokud nebouchne letadlo) a musim po nem poslat lego do cech... zjistil jsem, ze se do limitu 20kg i s legem urcite nevlezu, az poletim zpatky do CR :-\ a to jsem si jeste na ebay koupil zesik a bedny :P
       kdyz jsem letel naposled, tak mel muj kufr 22,5kg a pro nejakou blondatou kr.vu to byl u odbaveni strasny problem a chtela to doplatit (jeste jednu cenu letenky)... nastesti za mnou stali nejaky turisti a ty meli jenom prirucak, tak jim ty 2,5kg na jejich zadost pripsala a byl klid. JJ.. easyjet... to se vam u jinych spolecnosti nestane ;)

petras81

Citace od: Dum Dum kdy 11.08.2006, 00:14:00
Je to super, jen tak dál!
dekuji za obdiv pane pilot 8) ale tohle je na delsi dobu posledni dilko... :-\ jeste par mesicu v GB a jen co budu mit dost penez na letenku, tak letim na New Zeland trhat ovoce...  :P tam maj takove tresne, velky jak detska hlavicka ;D ;D