(vlastna) Cantina z Mos Eisley

Založil MwK, 23.06.2006, 16:11:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

V tomto diele som zmixol vsetky lega ktore su z piesocnatej planety "Tatujin" (pardom zabudol som ako sa to pise :P) a visla mi polovicka(mozno ide do podzemia ::)) nejakej malej krcmi z okoloiducimi postavickami a plavidlami (viem ze piesocny ludia nechodi medzi normalnych ludi ale hodili sa mi tam...)
No a vlastne posudte tuto moju malicku SW stavbu sami...

Pozn. Adm.: Snížil sem počet fotek na únosnější míru...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Llevelyn

Na Tatuinu mají akosi svojský pravopis... >:D

Je to celé jaksi plešaté, bez okolí a zvláštního nápadu...budeš ještě dostavovat?
Jinak fajn... 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

MwK

#2
Llevelyn : Hej s tym pravopisom mas teda sakra pravdu! Dostavovat? No ked mam povedat pravdu ,tak ja som tam toho chcel dat omnoho viac len nemam tolko piesocnych dosiek a aj pocet kociek sa mi po tejto stavbe zmensil... :P
Admin : Uplne to respektujem!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Poco

Píše sa to Tatooine. A ináč vidím, že zabúdaš aj ako sa píše po slovensky...

Dielo je docela chudobné, vylepši to aspoň nejakou vesmírnou loďou.  >:D

MwK

Citace od: Poco kdy 26.06.2006, 15:33:23
Píše sa to Tatooine. A ináč vidím, že zabúdaš aj ako sa píše po slovensky...

Dielo je docela chudobné, vylepši to aspoň nejakou vesmírnou loďou.  >:D
Vsimol som si to aj ja!Ale nejak mi nejde zapnut kontrolu pravopisu...takze je to bez nejekej tej diakritiki...
A vesmirna lod?No ved do krcmi chodia len taky zakaznici co maju ledva na landspeeder a speeder bike... ::) (mysli si ze moj mali sokol stoji za rohom... ;D)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

Citace od: MwK kdy 26.06.2006, 15:53:09
Citace od: Poco kdy 26.06.2006, 15:33:23
Píše sa to Tatooine. A ináč vidím, že zabúdaš aj ako sa píše po slovensky...

Dielo je docela chudobné, vylepši to aspoň nejakou vesmírnou loďou.  >:D
Vsimol som si to aj ja!Ale nejak mi nejde zapnut kontrolu pravopisu...takze je to bez nejekej tej diakritiki...
A vesmirna lod?No ved do krcmi chodia len taky zakaznici co maju ledva na landspeeder a speeder bike... ::) (mysli si ze moj mali sokol stoji za rohom... ;D)
nahodou...v kantinach sa oziera kazdy ;) ale myslim, ze to, co by to ozivilo je nejaky vrak :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Urobit vrak z nejakej lodi (trebars z landspeedera :P) no nato prosto nemam srdce... :-\
A za svojim si stojim!Ty ktory maju na lepsie lode chodia aj do lepsich podnikov asi pretro ze sa boja (ved co keby im tam namlatili?)...
A Han Solo bol paserak a frajer preto tam chodil a mal aj Falcona... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

Citace od: MwK kdy 27.06.2006, 14:50:06
Urobit vrak z nejakej lodi (trebars z landspeedera :P) no nato prosto nemam srdce... :-\
A za svojim si stojim!Ty ktory maju na lepsie lode chodia aj do lepsich podnikov asi pretro ze sa boja (ved co keby im tam namlatili?)...
A Han Solo bol paserak a frajer preto tam chodil a mal aj Falcona... ::)
vlastne mas pravdu....ak as mi zda spravne, tak v dobe ked bol han solo v kantyne a stretol sa s Benom na tom bol blbo
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Myslim ze idem sam proti sebe,ale aj tak vam to sem musim dat :
http://bruce.kus-numa.net/lego/starwars/cantina.html
No jednym slovom KRASNE!Ked si to porovnam s mojov cantinov tak sa mi chce az smiat... ;D ::) :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Panther

Moc pěkná práce. Jen ten landspeeder má ty motory nějaké moc barevné.  ;)

J_BOB

Citace od: Panther kdy 30.06.2006, 15:28:49
Moc pěkná práce. Jen ten landspeeder má ty motory nějaké moc barevné.  ;)
ee, to je fpohode...ajk vo filme mal lukov X-34 landspeeder kryt jedneho motora dany dole, bo sa mu to pokazilo...a Luke the farmboy to tak provizorne opravil ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: J_BOB kdy 30.06.2006, 18:15:16
Citace od: Panther kdy 30.06.2006, 15:28:49
Moc pěkná práce. Jen ten landspeeder má ty motory nějaké moc barevné.  ;)
ee, to je fpohode...ajk vo filme mal lukov X-34 landspeeder kryt jedneho motora dany dole, bo sa mu to pokazilo...a Luke the farmboy to tak provizorne opravil ;)
On sa na to skor provizorne vykaslal... :P ::)
Panther: Dik! ::) ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...