Moje trains a city

Založil Dansson, 18.03.2006, 23:14:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dansson

Tak jsem si řekl, že už by bylo dobré dát do kupy a nafotit vše co se mi podařilo za (1 rok co se věnuji legu) nashromáždit. Vím, že toho není mnoho a někteří by mě tady hravě strčili do kapsy, ale i tak jsem rád za to co mám, protože mi to přináší velkou radost. :)
Jak se říká-pomalu, ale jistě.

Shi-So

Ja sice nejradeji castle ,ale ty vlaky jsou vazne moc pekny ;)

tazzy

#2
malo, ale pekny kousky, o nejednom setu z teto sbirky jsem vzdycky snil (Metroliner, SantaFéčka, popelář,...)

Jenčula

Pěkné, také bych si tam vybral. Kvantita přeci jen není rozhodující  ;)
Můj RELAX

J_BOB

fakt pekn zbierka, ale nieje to BNSF nahodou obratene? :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dansson

Jo dobrý postřeh, je obrácené. Kdysi jsem tu psal i krátký příspěvek, jak jsem ho mírně upravil a elektrizoval. ;) S tím obráceným gardem mi vyhovuje více

betakaroten

"Obráceně" u těchhle lokomotiv ani moc říct nejde. V kabině jsou totiž ve skutečnosti dva řídicí pulty, "předek" a "zadek" se určuje jenom na papírech. Třeba československé lokomotivy této konstrukce (hektoři, čmeláci, kocouři apod.) mají delší kapotu označenou jako přední - asi "analogicky" podle parních lokomotiv.

Dansson

Nejnovější přírůstky do sbírečky  ;)

MwK

To si skade vyhrabal?? Myslim tie nove "prirustky"...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

dva z tech setu ma, myslim, odeme...

Dansson

Jo, to policejní auto a to žluté se sklápěčkou dodal Colonel32, zbytek jsem splašil z ebay a od kámoše.

MwK

Hmm ked vravis splasit...tak mi napada ze dnes som urobil super obchod:celkom za nic mi slubil spoluziak ze mi da vsetko svoje lego...a este nieco:zajtra mam meniny tak cely zhavy/ zvedavi ze ake lego to bude(dufam ze nejaky vlacik)... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

otaznik

Zdá se, že na 6512 máš špatné světla. Ale jinak je to hezké  ;)