Icons 2024

Založil Anatyt, 06.10.2023, 23:25:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

o polnoci este nebolo, cca 5min pred 1:00 ma hodilo do fronty a refreshovalo kazdych 20min, asi o 1:15 som mohol objednavat, objedna, pockal este nejakych 15min na potvrdzujuci mail a mohol ist drichmat

potom uz rano okolo 10tej ked som skusil kuknut ci je to este k dispozicii, tak uz nebolo - doobjednavka ale bez GWP

bohuzial, pri takychto ziadanych veciach je nutne ostavat po polnoci hore, lebo to vydrzi len par hodin
obcas to vydrzi do rana ale tuna to bolo asi silne ziadane a aj priekupnici si na tom urcite chceli privirobit

mesje

toto tu uz riešime asi 15 rokov pri kazdej zaujimavej novinke - vzdy sa to "prekvapivo" vypreda za noc a nikdy toho TLG nevyrobi dost...
ja som vahal, ci to brat hned, a ked som sa rozhodol rano, tak uz bolo neskoro :-)
takze moje prachy pojdu zase do TLG neskor, a znižene o maržu pre ineho predajcu, ak im to nevadi, ich problem, mohli zarobit viac a rychlejsie...

Anatyt

Ešte to môžu po čase znovu zaradiť, ako už X iných GWP.

winring

A nebo to přestaňte od těch překupníků kupovat a oni to přestanou vykupovat. Když si vydělají jedním ponocováním 2500,- aniž by jim to ještě dorazilo domů, tak se není čemu divit.

mesje

Citace od: Anatyt kdy 02.06.2024, 10:15:35Ešte to môžu po čase znovu zaradiť, ako už X iných GWP.

toto je moc specificky bonus, aby ho este znovu zaradili...

Citace od: winring kdy 02.06.2024, 10:23:07A nebo to přestaňte od těch překupníků kupovat a oni to přestanou vykupovat. Když si vydělají jedním ponocováním 2500,- aniž by jim to ještě dorazilo domů, tak se není čemu divit.

v mojom pripade naopak, bonus by de facto znizoval cenu setu, ktory si za plnu cenu nechcem kupit...

richchie

ja som objednaval barad dur v sobotu rano o 7:00 a stihol som aj GWP tak ako tak citam bol som jeden z poslednych komu sa to este podarilo

rainfall

Citace od: richchie kdy Včera v 12:34:32ja som objednaval barad dur v sobotu rano o 7:00 a stihol som aj GWP tak ako tak citam bol som jeden z poslednych komu sa to este podarilo

Presne tak, ano to si bol a myslim, ze mozes vyskakovat meter20.. Volal som na LEGO linku a povedali, ze bohuzial uz nie je a mozno ani nebude 40693. V Prahe v obchode mi povedali, ze 10333 nemaju momentalne a prvy den mali tak do 10x GWP, takze skutocne ultra exkluzivny setik.  8)
LZ

Anatyt


Foton

Někteří mají i víc jak 20 kusů!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Technicman

Citace od: Anatyt kdy Včera v 14:51:58Hezky... A přitom taková blbost, co? ;D

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=40693-1#T=P
Citace od: rainfall kdy Včera v 14:29:06
Citace od: richchie kdy Včera v 12:34:32ja som objednaval barad dur v sobotu rano o 7:00 a stihol som aj GWP tak ako tak citam bol som jeden z poslednych komu sa to este podarilo

Presne tak, ano to si bol a myslim, ze mozes vyskakovat meter20.. Volal som na LEGO linku a povedali, ze bohuzial uz nie je a mozno ani nebude 40693. V Prahe v obchode mi povedali, ze 10333 nemaju momentalne a prvy den mali tak do 10x GWP, takze skutocne ultra exkluzivny setik.  8)
V Praze hned po otvíračce jsem viděl minimálně 30ks GWP.