(vlastní) Obytné auto a přívěs na motokáru

Založil Vasyk, 03.04.2006, 23:24:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

ta oranzova, co se tedka pouziva u construction je myslim o dost lepsi...

Vasyk

Citace od: Colonel32 kdy 04.04.2006, 17:10:44
ta oranzova, co se tedka pouziva u construction je myslim o dost lepsi...

Tak s té řady nemám nic, ale mrknu na to.  ;) (teda aspoň nic co má oranžové světla)

Radši si pořizuji starší sety, na ty novější je pořád dost času.

jajir

Spousta naprosto super napadu. Je to moc peknej model, skoda, ze na to nemam kostky, nebudes delat MPD model ?

MwK

#33
vsetko je pekne a krasne len mam otazku...preco si vzadu na "narazniku" nedal aj nalavo spiatocku(cuvacie svetielko)nemam ti do toho co hovorit ale podla mna bi by to snim bolo este lepsie ako to je... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Vasyk

Citace od: MwK kdy 05.04.2006, 15:42:26
vsetko je pekne a krasne len mam otazku...preco si vzadu na "narazniku" nedal aj nalavo spiatocku(cuvacie svetielko)nemam ti do toho co hovorit ale podla mna bi to snim bolo este lepsie ako to je... ;)

Spousta aut mají jen jedno zpáteční světlo, takže proto. ;)

Jinak budu rád, když do toho budou ostatní "hovorit", každý člověk je jiný a každý má jiné nápady co se dají upotřebit.  :D

MwK

#35
inak som ti zabudol povedat ze aj ja som sa pokusal postavit prives(ibaze to bolo auto ktore ten prives tahalo)...to auto bol taky maly pickup...prives bol vacsi hranatejsi(nemam ziadny s tych blatnikou blatnikov) a mal aj sprchu,zrkadlo,atd...inak ho este mam ale v biednom stave(mala to byt prestavba a trva uz pol roka... ;D)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Vasyk


Hansel

Jak jsem psal, obytný vůz zde se mi líbí, ale našel jsem inspiraci, jak by se dal ještě vylepšit.
Podívejte se sem.
On to není obytný vůz, pouze van, ale je to skvělá inspirace. Zvláště oceňuji, jak vyřešil jinak hnusné blatníky. Tady se mi dokonce líbí. A i když nemá dveře, je to jeden z nejlepších vanů, co jsem viděl.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

muzzo

Citace od: Hansel kdy 18.04.2006, 18:48:23
Jak jsem psal, obytný vůz zde se mi líbí, ale našel jsem inspiraci, jak by se dal ještě vylepšit.
Podívejte se sem.
On to není obytný vůz, pouze van, ale je to skvělá inspirace. Zvláště oceňuji, jak vyřešil jinak hnusné blatníky. Tady se mi dokonce líbí. A i když nemá dveře, je to jeden z nejlepších vanů, co jsem viděl.


Ten fig toho zpoza volantu moc nevidí  ;D

J_BOB

mne sa paci, jak sa nechal inspirovat otvaranim dveri, z toho noveho lietadla :) :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader