Zátoka velryb - projekt Friends

Založil Martins, 17.02.2017, 19:43:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martins

Na Waikiki Beach bude dnes pěkně rušno. Viky, Beky a Meky přišly na pláž brzy ráno a tak se jako první dozvěděly, že do Zátoky velryb připlula bájná Bílá velryba. Na zprávu, která se rychle šíří do městečka, reagoval jako první Ben, který hned na svém stroji přijel sledovat úchvatnou podívanou. Situaci hodlá využít i k tomu, že požádá Viky o ruku... nebo Beky? Uvidíme...







Větší foto na Flickru

HD

...A velryba se směje, protože ví svoje. Moc pěkná stavba :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Izabella08


Petronel

Paráda! Moc pěkné. Ta velryba zaujme okamžitě na první pohled. Je sice taková kostkatá-minecraftová, ale myslím, že to vůbec nevadí, je tam prostě roztomilá.  :D
Maják a zelené palmy jsou také povedené. Takže celkově za 1!  ;)

Robkteryten

Fakt pěkný. Dobrý námět a provedení. Velryba vede.

milanv

#5
SUPER! Navrhuju anketu:

Nejrozkošnější je:

a) Beky
b) Viky
c) velryba

(připomíná mi to trochu zvrhlíky, co v soutěži krásy dávali hlasy tučňačkám, ale kdo ještě dnes pamatuje povídky Šimka s Grossmannem?)

Stavitelské P.S.: Závidím vám všem, kdož jste vymysleli, jak udělat tak pěkné moduly a přitom s minimem těch pajdulaček. Znáte mě, že jsem schopný upotřebit cokoli: bryndák, růžové kostky... Ale tyhle pajdulačky s neotočnou rukou, nohama jen sounož, přerostlýma botama a minimem designů tors, to je fakt nad mé síly i ochotu. A tak mi všechny draze nakoupené pro tento projekt pak zbydou...
Pán na Žlutém hradě

Martins

Díky za milé reakce, jsem rád že vám to připadá roztomilé! Uvidíme, co na to řekne naše cílovka.... "jééé to je fakt tráápnýý!". ;) Igorusi?

Velryba: chtěl jsem pěknou usměvavou velrybu s červenými rtíky... Zkoušel jsem to různě, tiloval to, slopeoval... Bylo to divný... A pak jsem se rozhodl to udělat z lega, přiznat to, na nic si nehrát. Paradoxně ze všech variant je nejhladší, má reálné tvary a je mi moc sympatická! Přišel jsem přitom na takovou techniku sochání z lega a hledám kde jí využiju příště.

Vasyk

Je to pecka, velryba je velmi roztomilá !!

klubo

moc pekny, dlouho sem tu nevidel neco tak povedenyho

Anatyt


h0g0f0g0

Vyborne, nebo jak rekli obe moje dcerky - hustyyyyy...

werny

Bílá velryba je fakt hustááá :)

matka

Moc povedený, velryba boží.
Paní na Žlutém hradě

Igorus

Citace od: Martins kdy 18.02.2017, 08:45:55
Díky za milé reakce, jsem rád že vám to připadá roztomilé! Uvidíme, co na to řekne naše cílovka.... "jééé to je fakt tráápnýý!". ;) Igorusi?

Velryba: chtěl jsem pěknou usměvavou velrybu s červenými rtíky... Zkoušel jsem to různě, tiloval to, slopeoval... Bylo to divný... A pak jsem se rozhodl to udělat z lega, přiznat to, na nic si nehrát. Paradoxně ze všech variant je nejhladší, má reálné tvary a je mi moc sympatická! Přišel jsem přitom na takovou techniku sochání z lega a hledám kde jí využiju příště.

Cílovka říká: "jééééééé, to je pěknýýýýý". A já souhlasím :) Provedení velryby ideální. Ono vůbec si říkám, jestli neotočit pořadí baseplate, tedy aby velryba byla blíže k divačkám.




Martins

Ahoj, děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal a slečnu dcerušku, že zdravím! Mám to připravené tak, aby šlo ty 2 moduly přehodit... ;) Rozhodneš se na místě....

Sanna

Parádní, velryba je super :D . Určitě se bude líbit  ;).