(vlastní) Lesní mini Zoo - společný projekt městečko Friends

Založil jerzeeg, 25.02.2017, 12:37:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jerzeeg

Konecne jsem se dostal vcera k tomu, abych zacal..
Medvedi jeskyne je jen nahrubo a zbytek draft, davam to sem kvuli domluve se sousedy.

Sihaja


Pool

Já obrázek vidím a jsem soused napravo nahoře a na napojení tam potřebuji tu klasicky zelenou, jak bylo domluveno. Petronel pode mnou, tam taky pak má zelenou.

jerzeeg

Zelena neni problem, s tim jsem vicemene pocital,
slo mi spise o vysku, jestli je ty 2 bricky + na to 2 az 3 plate OK pro napojeni konkretne na poola

Pool

Tady kdyžtak rozpracovaný můj modul http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50649.msg244106;topicseen#msg244106. Udělal jsem to standard 2 bricky na to 1 plate. Jestli budeš mít 2 až 3, tak tam na ten bok ještě jeden zelený plate přidám.

Igorus

Díky za fotky. Co se týká rozložení tak v pohodě.

Mám dva komentáře:
1) ta skála vysloveně volá po rozšíření a jelikož to samé se dá říct o té Poolové, tak bych navrhoval udělat to tak, aby to navazovalo na sebe. Nemusí to být nutně v prostředku (myslím u tebe, pool už vodopád předělávat nebude). Což?

2) co využít vodu z Poolova vodopádu a jezírka?

3) sokl k divákům jen bricky. Ne ty "log".


Pool

K tomu spojení, se musíme jedině rychle domluvit, ať to celé stihneme dostavět  ;D

Ad 1) Tu svou skálu jsem plánoval podle připomínek trochu rozšířit, ale hnát do až kraje jsem přímo neplánoval, ale když to budu předělávat tak by nebyl problém ji udělat až do kraje. Ale nemohu ji zase hnát dál do středu modulu, že jerzeeg ji má dost uprostřed, to jedině jestli ji jerzeegu zvládneš dohnat až dozadu do kraje? Taky podle tvé fotky moc nerozpoznám, jestli je z LBG nebo DBG či namícháno. Já ji mám čistě DBG a na fotce se mi to zdá spíš jako LBG?

Ad 2) Jestli se ti tam někam bude hodit, tak není problém z jezírka udělat potůček. Můj modul je tam nahoře a tipuji, že stejně velký jako ten tvůj modul medvědů a opic, tak to nemohu dovést tam dolů až k tuleňům. Další problém bude výška hladiny, tu už nějak nemohu změnit - na baseplate mám plate a na něm další plate co tvoří hloubku terénu a pak ty trans dílky. Takže je 3 plate od baseplate. O jeden plate bych to mohl ještě snížit, výš už to ovšem dát nemohu, že to by teklo do kopce  >:D

jerzeeg

Igorus & Pool
1) trosku problem je, ze mi dosly DBG slopes vysky 1 a neni uz ani moc casu, ale pokusim se domluvit s poolem a popremyslim, jak to dodelat az dozadu ke kraji

2) to by mohlo jit, planoval jsem tu vodu na prave strane protahnout az k medvedum, takze to muzeme rovnou napojit s poolem
co se tyce vysky, u tulenu jsem planoval na modrou baseplate rovnou nasypat round bricky a smerem k medvedum lehce zvednout, ale to jeste doaledime

3) opravim