Dannyho zbierka

Založil danny01, 11.01.2008, 17:25:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danny01

Tak po dvoch rokoch aktivity po "dark age" tu mám výsledok svojeho snaženia. Je to 14 kúskov ktoré mám postavené. Spolu je ich 22+1+2.

8416, 8420, 8421, 8435, 8436, 8439, 8283, 8287, 8288, 8289, 8274, 8275, 8094, 2x8437, 8448, 8454, 8455, 8458, 8465, 8466, 8479, 8480,



Na narodeniny čaká v šuplíku:8284
Na ceste: 8466, 8462

A pokračujeme  >:D
Danny

okerol23

Aspoň jeden čo sa venuje čiste technickým LEGO žánrom, lebo toto je aj moja kategória

otaznik

Tak zhruba stejné množství LEGO Technic mám i já.

Valentin Dobrotivý

nechceš sem dát spíš nějaké fotky? Z těch seznamů toho moc nevykoukáme :'(

danny01

Po rokoch si našla moja zbierka stabilné miesto. Cez víkend som dorobil "Legomiestnosť" v pivnici akotak do čista. Postupne tam sťahujem všetko Lego.
Začínam triediť a zoraďovať. Hlavne to čo môj syn (4 roky) rozobral/pomiešal.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Teda Danny, aký skvelý vysávač Philips s hlavicou Tri-active... tíško závidím... >:D

mesje

Citace od: danny01 kdy 16.07.2012, 21:56:19
Začínam triediť a zoraďovať. Hlavne to čo môj syn (4 roky) rozobral/pomiešal.


jaaj, to ja tiež trpím, keď synátor objaví nejaké lego a nástojí na tom, že sa chce s tým hrať, že dá určite na to pozor, a potom sa stratí časť figa alebo mu stavba padne na zem, a dielo skazy dokoná manželka, čo to celé zhrnie do škatuly  :'(

danny01

Citace od: Stalker kdy 16.07.2012, 22:38:29
Teda Danny, aký skvelý vysávač Philips s hlavicou Tri-active... tíško závidím... >:D
Nemas co, ma sice dlhu snuru ale inak nic moc. Mame aj miele (najobycajnejsi co je na trhu) a nezrovnatelne lepsi! :)
Danny

QuiGon

Citace od: danny01 kdy 17.07.2012, 15:01:33
Citace od: Stalker kdy 16.07.2012, 22:38:29
Teda Danny, aký skvelý vysávač Philips s hlavicou Tri-active... tíško závidím... >:D
Nemas co, ma sice dlhu snuru ale inak nic moc. Mame aj miele (najobycajnejsi co je na trhu) a nezrovnatelne lepsi! :)
Přesně ten model od Philipse máme doma. Jak říkáš, vysavač nic moc  ;)

Jinak pěkná sbírka a fajn trucovna ;D

branio

Citace od: QuiGon kdy 17.07.2012, 15:18:36
Přesně ten model od Philipse máme doma. Jak říkáš, vysavač nic moc  ;)

Jinak pěkná sbírka a fajn trucovna ;D

Ako vraví moja žena:

CitaceAj keď máte len dvojizbový byt, nezabúdajte, že muž potrebuje trucovňu spojenú s pracovňou a trucovňu spojenú s dielňou!

Ale závidím aj ja, ja nemám takýto priestor pre seba  :D

danny01

Citace od: branio kdy 17.07.2012, 20:06:37
Ale závidím aj ja, ja nemám takýto priestor pre seba  :D
Kludne pridi trucovat ku mne  >:D Chyba mi uz len chladnicka na pivo. Ale mam vinko uskladnene v dolnej pivnici.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 17.07.2012, 15:01:33
Nemas co, ma sice dlhu snuru ale inak nic moc. Mame aj miele (najobycajnejsi co je na trhu) a nezrovnatelne lepsi! :)

Nesuhlasim, vykon 2200W a ta hlavica funguje proste genialne.

danny01

#12
Opat pribudlo par zmien. Zakupil som 7ks skriniek MARS (3 doruci jezisko). Pridavam sa k nadsenym uzivatelom tohto vyrobku. IMHO nieje na trhu nic co by ponukalo za danu cenu, porovnatelnu kvalitu.
Moj cas plne zabera triedenie. Nastastie synator, a taktiez bliziaca sa vystava ma nutia zaoberat sa aj skladanim.
Danny

danny01

#13
V Rakuskom Bauhause som zakupil drevenne policky z masivneho dreva (250x1200x18mm). Vysledok predcil ocakavania!  8)
Dnes som dokupil dalsie 4ks.  ;D
Vyhoda policiek je, ze maju hlbku 25cm. To je rozmer baseplate, alebo 3 ks kolajnic vedla seba.
Ziskana plocha je obrovska. Proti prachu planujem bud zaves alebo zaluzie, no a na okno proti slnku (ktoreho do pivnice aj tak vela neprenikne) tiez zaluziu.
To co vyzera ako nekompletne, je "zachranene" z pod synatorovych ruk.  :D
Danny

branio

No pekne, vidím, že sa k tebe budem musiet ísť znovu pozrieť. A najlepšie aby som zobral aj manželku, nech vidí poriadnu zbierku a nevraví, že mojich pár vláčikov už je priveľa :-)

5o

Zaujímavé riešenie s tými poličkami. Ale taká lahôdka ako Santa Fe... hm zase nezaspím.  :D
Preto lebo Lego...

danny01

zopár naozaj krásnych prírastkov.
Vďaka Juraj!
Danny

danny01

#17
Pri návšteve Paríža som nemohol vynechať miestny LEGOshop.  :)
Ten DeLorean bol pre mňa ako darček. O sete som nevedel že vôbec existuje. Back to the feature je môj obľúbený film. Takže som odtiaľ šiel vychechtaný ako lečo   8)
Danny

danny01

Spy foto z mojej kancelárie  ;D
Samozrejme, že keď odchádzam, spúšťam vonkajšie rolety aby som chránil poklady od UV žiarenia.
Danny

danny01

Aktualizácia kancelárskych priestorov  ;D
Pracovné veci museli ustúpiť.
Danny

Mr. Cube

Pěkně využitá kancelář.  ;D

MÍLA

Citace od: danny01 kdy 10.12.2014, 06:58:48
Aktualizácia kancelárskych priestorov  ;D
Pracovné veci museli ustúpiť.

Toho lega si tam měl víc ?

danny01

EBAY,nákup týchto krásnych starých setíkov  :D
Danny

danny01

Aktualizácia kancelárskych priestorov  :D
Všetky krabice na obrázku su MISB  >:D
Danny

Villa Legina

Pekné, že na 4015 sú zachované nálepky. Ale pokiaľ k tomu nie je aspoň návod, ťažko sa dá hovoriť o setíku. Daj aspoň do poriadku tie kocky - je evidentné, že jedna žltá 2x4x2 bola braná odinadiaľ, zosúlaď farby aby to bolo jednotné, ak sa Ti dá (aj keď viem, že je to niekedy ťažké, ale tu by to nemalo byť také náročné, ide len o jednu kocku).