(vlastní) 42005 Crawler EVO 1

Založil allrad, 29.04.2015, 15:15:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

allrad

nějak se mi ten dizajn furt nezamlouval, tak jsem ho s vydatnou pomocí dílků z 42029 "zdrsnil" a o jeden stud snížil ;)

stricekfido

No vypadá parádně. Daleko lepší než originál 42005, což je pro mě asi nejošklivější set za dlouhou dobu. Vlastně jsem ho kupoval pouze jako zásobu dílu a ve slevě  :D  ten monster truck be fakt ošklivé káčátko

allrad

Tak dizajnově se to opravdu moc nepovedlo, hlavně ten předek je fakt divnej, ale konstrukčně a hratelně je to povedený. Na podvozku akorát zamrzý horší rejd, který se ale dá zvětšit zarážkama použitými u B modelu, což vyjde úplně přesně. Jinak taky jsem si ho vyhlíd spíš kvůli dílům, ale svou hratelností mě oprvadu překvapil (asi proto, že jsem nikdy takhle pohyblivý model neměl).

stricekfido

tak hratelností/ dílkově je to dobrej model ale ten vzhled je otřesnej, tvoje uprava (hlavně snížení) to posouvá úplně jinam

allrad

UPDATE: instalace NAVIJÁKU - samotný naviják umístěn pod kapotou, ovládání na zádi vozu ozubeným kolečkem; z prostorových důvodů buben navijáku umístěn nesouměrně s vývodem kabelu...

allrad

UPDATE: vylepšený naviják - buben navijáku posunut na střed s vývodem kabelu