(Vlastní) Lego custom

Založil DarkDrago, 03.09.2013, 18:09:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

UPOZORNĚNÍ!!!
Tato část kostek se nedoporučuje jedincům, kteří nesnáší pohled na týrané kostky, ani nijak jinak "ničené" mohlo by se jim udělat nevolno.

1. Nechci, aby tu někdo psal, že je to ničení a tak...možná má pravdu, ale v tom případě tu nemá co dělat
2. Chci aby i další kostkaři ukazovali své custom (ať povedené či ne)
3. Tímto chci prosadit vytvoření nové sekce s názvem CUSTOM.

Cokoliv co tu vidíte a je moje práce tak můžu komukoliv vyrobit...
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#1
Hned první příspěvek jsem dodělal nedávno. Už jsem ho měl v hlavě nějakou dobu, ale zrealizoval jsem ho až teď.
Předem se omlouvám, že zde nezveřejním hned fotky ve výsledku, protože jsem tuto figurku připravoval na odeslání kilhorovi a hned poté jsem musel odjet (prostě jsem to nestihl)
Dávám zde, ale pár fotek z průběhu předělávky.


Každý určitě hned poznal co je na obrázku a z čeho to je.
Pro ty co chtějí nápovědu je to drak z ještěráka (5. série)

Šupiny jsou udělány z barviček na sklo a pak přestříkány. Jako úchyty pro křídla jsem připevnil k ocasu ruky a trochu zpiloval, aby se vešly do křídel. Oči a hruď jsem zakryl, protože jsem chtěl zanechat originál.





Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

Oooo, opravdu paráda.  :o
Barvy na sklo, no to by mne nenapadlo!
Tomuhle se říká custom! ;)
Neznat to, že TLC nic takového nikdy nevydalo. Hned řeknu, že je to origo. >:D

TUKE

a budú aj finálne fotky toho draka?

DarkDrago

Tak určitě, jen musím počkat až se mi vrátí z letu, nebo udělat dalšího.
Uvidím co bude dřív  ;D

Plánuju větší počet draků, přičemž každý bude mít jiné zbarvení, což taky bude odpovídat jeho "zařazení" do drakoniánské armády. Zatím na to mám 5 fugů...
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#5
Než zde dám finišové fotky draka, tak jsem dodělal jinou figurku....

Slender / Slenderman
S nápadem udělat tohoto figa jsem neměl přímo já, ale Malý Měch, který je touto bytostí nadšený.
Kdo by neznal Slendra, tak je to bytost vyšší než normální člověk (od toho to jméno), na fotkách ho lze vidět zpříma stojícího nejlépe mezi dětmi, kterými se převážně živí, většinou se uvádí, že nemá obličej a na zádech mívá až 8 chapadel...

Figurka je předělávka Woodyho, jenž jako jeden z mála má dlouhé nohy a ruce..

Dračí páni s mocí ohně...

Měch

Už ho mám doma ;). Za chvíli se chystám na svou úplně prcní vignettu s tímto fešákem.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

DarkDrago

#7
Konečně zde můžu zveřejnit fotky dokončeného draka. Jak jde vidět z fotek, tak na stykových plochách se barva dře a musí se sem tam obnovovat, ale to nevadí, protože figurka je určena na výstavu a ne na běžné hraní.

Na prvního draka jsem si zvolil červeno-zelenou kombinaci (ano barvami jsem se nechal inspirovat u Yoshi, toho si možná časem taky vyrobím). Dalšího asi udělám v tmavých barvách a u dalších se uvidí.
I když se mi před nastříkáním zdály šupiny dost velké, tak po nástřiku jako by vypadají dobře.

No posuďte sami.









odkaz na album
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy


Izmael10


Měch

Nevěřil jsem, že se to povede tak hezky. A vůbec mě nenapadlo, že ty připláclé plastelíny na zubech, očích a hrudníku jsou kvůli ochraně před barvou  ;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

havlik.jakub666

LEGO forever

germik

Teda řeknu Ti, že oproti tomu "něčemu v druhém příspěvku to je fakt luxus! :o
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

MÍLA

Nevidět výrobu, zeptám se kde si ho koupil.

VocucBat


Luky1987

Nejsem nějaký fanda nebo znalec podobných věcí, ale tohle je opravdu povedené.
Jak píše EM4CZ nade mnou, klidně bych si myslel, že je tovární.

Mr. Cube

Je to super, jen bych mu dal štít se zeleným drakem (Dragon Masters).

TUKE

Vyzerá veľmi dobre! :)  ;)

Bard

Jako živý  :D. Líbí se mi i nápad s křídly.

DarkDrago

Jsem rád, že neuplynul ani den a už víc jak 10 lidí kladně reagovalo.

Žádná plastelína, ale barvičky na sklo (už jsem to zmínil), což dokáže nanést zaostřeným párátkem každý a přes zuby má maskovací pásku.
No pokud by něco takovéhoto bylo v obchodě vůbec bych se nezlobil, třeba jednou to nějak prosadím u LEGA  ;)
Co se týče toho štítu, tak bych třeba časem nějaký i předělal  ;D ale zeleného bych taky někde měl mít.
Tak co by byl drak bez křídel  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#20
Mezi mé další custom výtvory patří i plachty, které jsem dělal Hacislavovi na zakázku. Jak psal u své lodi, Öghlr, tak výsledek se mu dost líbil :D
Naneštěstí jsem dodělával plachty na poslední chvíli a tak jsem nemohl pořídit vlastní fotky a tak můžu jen doložit fotky, které jsem si vyžádal.

Za sebe můžu říct, že když dáte někomu nezasvěcenému custom plachtu do rukou, tak jen tak neví, že se nejedná o originál, čehož jsem chtěl dosáhnout.
Největším rozdílem oproti originálu je, že nejsou "stínované", samozřejmě pomíjím to, že barvy nejsou úplně identické a chybí nápis odkazující na lego  ;D


Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#21
Po delší době se chci pustit do nějakého custom projektu. Na to se mi skvěle hodí DUPLO draci, které jsem dnes vyhrabal v jednom bazárku. Do úprav se pustím už jen z toho důvodu, že se na několika místech loupe barva (trny a drápy) a jak poznamenal Měch, vypadali by dobře i se šupinami, takže to budou šupináči.
Jediné co řeším je jak uchytit do tlamy oheň. Uvnitř je originál duplo stud, ale zatím mi do něj nepasovala žádná pořádná kostka jako redukce. U sedla je to jednoduché protože na něj se dají napasovat klasické bricky, ale ty zbrousím a dolepím tam plate >:D



Jo a taky se chystám rozšířit řady řady minifig draků a přibudou i noví, ale to se nechte překvapit ;D
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

Dnes jsem začal s nástřikem prvního draka a vypadá to dooost dobře. Zatím mám sice jen základ, který jak se zdá použiju aj jako barvu zubů a ostnů, ale už vystupuje ten pravý DRAK!!



Ještě mi zbývají na předělání nohy, ale to už bude brnkačka. Jak je vidět na dalším snímku, tak i tělo vypadá dost dobře.



Při porovnání originálu a mého draka je to sto a jedno ;D



další fotky
Dračí páni s mocí ohně...