Dotaz ohledně Volvo L350F

Založil smart400, 05.10.2014, 22:20:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

smart400

Ti kdo tento výtvor vlastní jako já jistě narazili na problém rozdílných samolepek jak na model A tak na model B, které jsou na stejné díly, proto se chci zeptat zda tyto díly lze zakoupit i samostatně ?

DarkDrago

Dračí páni s mocí ohně...

smart400

ok dík moc a vy máte nějaké skušenosti s tímto obchodem popřípadně kolik je shipping ?

germik

Na bricklinku jsou tisíce obchodů. ;-)
Pro začátek si vyber třeba nějaký český (buy - czech republic) a tam máš většinou napsané vše potřebné - obchodní podmínky atd...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

smart400

jo díky moc objednáno mám tam jen pár dilků a mám to skoro za 300 :D

smart400

ješťe mám jeden dotaz zjistil jsem že mě ro servo zatáčecí stáči bagr doleva dá se nějak seřídit?

Měch

Špatně jsi nastavil osku v servu. Musíš ho rozpojit a zapojit tak, aby bylo rovně (pootočením o 90°)
Viz str. 10 v návodu
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

smart400

ty kráso nejsem blbej neřekl sem zatáčí ale stáčí tim chci říct, že v klidovym stadiu kdy ma bejt servo vycentrovany je malinko stočeny

Francoa

#8
Když servo odpojíš a připojíš, vždy by se mělo vycentrovat přesně rovně. Většinou totiž zůstane trochu otočený na jednu stranu, pokud to nepomůže, tak nevím. A pokud si ho nevycentroval před tím, než si to složil, vždy se ti to srovná na tu špatnou polohu, protože ti na to navazují ozubený kola.