(Vlastní) Můj hrad

Založil Marťan, 25.01.2006, 16:26:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

čauky, tak tady je můj hrad, ale zatím nic moc....

corelxt

bejt tebou, tak co nejdriv vypucuju.. s takle zaprasenym legem tady nemas sanci..

Marťan

jo jasan, jdu na to pucování.... :-[

Colonel32

neni to spatny...

Maci

Taky se mi líbí. S tím prachem mám taky problémy, jak něco postavím tak než si dojdu pro foťák tak tak jsou závěje, tedy ne až takový jako máš na tom hradu, ale je to marný boj. Čištění už sestavených setů jsem zatím nezvládla - chtělo by to nějaký šikovný nápad do diskuze o údržbě... ;)

TomG

Citace od: Maci kdy 26.01.2006, 09:48:22
Taky se mi líbí. S tím prachem mám taky problémy, jak něco postavím tak než si dojdu pro foťák tak tak jsou závěje, tedy ne až takový jako máš na tom hradu, ale je to marný boj. Čištění už sestavených setů jsem zatím nezvládla - chtělo by to nějaký šikovný nápad do diskuze o údržbě... ;)

Co pod sprchu a kartackem s mydlem poradne odrbat, samozrejme drobne ci upadavajici casti oddelat a umyt zvlast a pak nechat vyschnout. Pripadne rozdelat na nekolik velkych casti, pokud se da spatne dostat k nekterym castem.

Jinak koukam to je padaci most ten hrad + jeste nejaky set ?
Only the best can survive.

Maci

CitaceCo pod sprchu a kartackem s mydlem poradne odrbat, samozrejme drobne ci upadavajici casti oddelat a umyt zvlast a pak nechat vyschnout.
To nejde. To je větší práce než to celé rozebrat a na velkých částech zůstávají fleky a schne to asi tři roky.

TomG

#7
Citace od: Maci kdy 26.01.2006, 10:04:35
CitaceCo pod sprchu a kartackem s mydlem poradne odrbat, samozrejme drobne ci upadavajici casti oddelat a umyt zvlast a pak nechat vyschnout.
To nejde. To je větší práce než to celé rozebrat a na velkých částech zůstávají fleky a schne to asi tři roky.

Tak rozebrat a vyprat :) Nebo nemit slozene moc dlouho, pripadne ve vytrine za sklem :)

Marťan: Az si to umyjes, tak to nafot znova :)
Only the best can survive.

Marťan

No jo, s tím prachem je to fakt na nic....vytáhl jsem ten hrad zase po dvou letech a nějak jsem nedbal na to čištění a hned jsem ho vyfotil, ale dám to zase do pořádku...brzy.... ;)

no je to poskládané z věže 6078 a pak vlastní tvorba na podložce, kterou jsem splašil...

zrovna sháním 6090 abych to mohl nějak propojit a postavit něco většího.. ::)

Marťan

Čauky, tak jsem si dalříct a už je to vypráno.... ;D ;D
tak doufám, že se teď bude líbit... :o

pár fotek jsem přidal na srovnání..

Marťan

loďky na srovnání a už umytý hrad...

Marťan

 :o

Cavelon

Tak to je riadny rozdiel! Super! 8)

Llevelyn

Až neuvěřitelné co dokáže Jarova voda... ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Cavelon

Citace od: Llevelyn kdy 28.01.2006, 01:48:51
Až neuvěřitelné co dokáže Jarova voda... ;D ;D

Veď je to predsa zázračná voda! ;) 8)

Marťan

To nebyla jarová voda, ale čistá voda ze sprchy, nastavil jsem pořádný proud a pak jsem to tím pořádně ošplíchnul a bylo to....jar bych na to raději nepoužíval, bál bych se, že mi to vyžere ty erby na panáčcích, ale nevím, možná že to pak zase za dva roky zkusím s tím jarem.... 8)

Llevelyn

Potisky jsou natolik trvanlivé, že snesou Jar, prací prášek..Savo a jiné špínosmrtiče..viz diskuze na jiné stránce ;D ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Aki

Hele, že ty jsi ten hrad před těmi dvěma roky prodával přes Legulku (nebo ho koupil?)?

Marťan

Jo, prodával jsem ho tam, ale pak jsem ho zase stáhnul z prodeje...

Maci

CitaceJo, prodával jsem ho tam, ale pak jsem ho zase stáhnul z prodeje...
To si udělal dobře, byla by ho škoda.
PS. Taky bych potřebovala udělat nějakou brigádu  ;), mám od vánoc HP loď a už je na ní pěkná závěj prachu. Tan hrad vypadá po umytí opravdu super.

Marťan

Dík, no jo, snažil jsem se...  ;)
jen tak přemýšlím nad tím, kdybych chtěl umýt všechny dílky zvlášť, jak bych to pak poskládal dohromady??  ???  ;D

TomG

Citace od: Marťan kdy 16.02.2006, 20:21:31
Dík, no jo, snažil jsem se...  ;)
jen tak přemýšlím nad tím, kdybych chtěl umýt všechny dílky zvlášť, jak bych to pak poskládal dohromady??  ???  ;D

Pokud mas digitalni fotak, tak pri rozebrani to postupne nafotis a pak po umyti to podle toho slozis.
Only the best can survive.

Cavelon

Citace od: Marťan kdy 16.02.2006, 20:21:31
jen tak přemýšlím nad tím, kdybych chtěl umýt všechny dílky zvlášť, jak bych to pak poskládal dohromady??  ???  ;D

...alebo si to nakresli v CADe a budeš to mať uchované presne a na veky vekov. Kedykoľvek to budeš môcť znovu poskladať. ;)

Michal Moučka

Mě se taky líbí. Ještě že u nás na venkově se tolik nepráší. :)

Marťan

No jo, to s tím nafocením mě nenapadalo, ale asi to tak někdy udělám když to budu chtít rozebrat....  :D                   dík za radu..