(Vlastní) Turnajové kolbiště

Založil Hardegon, 25.09.2015, 17:07:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Plánováno do společného projektu. Zatím nahrubo postavené. Lidičkové samozřejmě přibudou ve velkém.

Hardegon

Vzniká verze 2.0. Na obrázku hlavní hlediště a první účastníci turnaje.

Aki

Tribuna je výborná. Účastníci klání budou bez panošů či zbrojnošů? Nebude lepší na turnajské dřevce místo originál tyček použít seskládané z round bricků?

Hardegon

Citace od: Aki kdy 08.11.2015, 20:04:47
Tribuna je výborná. Účastníci klání budou bez panošů či zbrojnošů? Nebude lepší na turnajské dřevce místo originál tyček použít seskládané z round bricků?

Děkuju. Zbrojnoši a panoši budou. Jen sem tam dal tohle pro představu, jak to bude vypadat. Dřevce mi nenapadly, ale je to zajímavý nápad. Zkusim nějaké vyrobit  ;)

Aki

#4
Já jsem u svého pána z Křimína s takovým dřevcem už počítal. Viz hlavní vlákno.

Hardegon

Kolbiště připraveno pro přehlídku rytířů.

Igorus

Normálně já snad začnu uvažovat, že vyhrabu těch pár koníků co mám (případně je zaberu malé), seženu si příručku Castle pro začátečníky (ve zjednodušené verzi a s obrázky) a udělám taky družstvo! Ale až pro Lipno  ;) ;D >:D

Dobrá práce!

Mr. Cube

Čekal jsem na finální verzi. Je to velice pěkné, líbí se mi ten stan.  :)

Kuba

Je to pěkné. Líbí se mi, jak na hradbách zapracoval zub času.  ;)

Foton

Chvilku mi trvalo, než jsem poznal co je ta rudo žlutá věc vlevo (pódium pro vlajku? .... aha stan!). Ale to jen chce změnit úhel focení.
Chápu to dobře, že ty barevné "miniobloučky" ve stěně proti rytířům označují (barevně) jejich "parkovací pozici"?

Líbí se mi to hodně. Možná bych dal trochu trávy do nefrekventovaných míst.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hardegon

Citace od: Foton kdy 18.11.2015, 14:26:27
Chvilku mi trvalo, než jsem poznal co je ta rudo žlutá věc vlevo (pódium pro vlajku? .... aha stan!). Ale to jen chce změnit úhel focení.
Chápu to dobře, že ty barevné "miniobloučky" ve stěně proti rytířům označují (barevně) jejich "parkovací pozici"?
Líbí se mi to hodně. Možná bych dal trochu trávy do nefrekventovaných míst.

Foto pracovní pro představu, co pojede do Brna. Tam to snad nafotim lépe.

A na hledišti je jen výzdoba z různých kombinací barev. S rytíři to nemá mít nic společného.  ;)