(Vlastní) Council of Elrond

Založil richchie, 02.12.2013, 16:04:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

richchie

Kedze okrem hradov som aj velky fanusik LOTR, rozhodol som sa urobit taky mensi MOC kde by som pouzil moje LOTR minifigy. Vyslo mi ze ked chcem pouzit vsetky minifigy, je len jedna scena a to Council of Elrond. Tento MOC som staval zo zvyskov kociek co mi ostali z hradu cize skaly nie su take vypracovane ako by som chcel. mozno raz sa rozhodnem tento vytvor upgradnut, zatial aspon prikladam aktualne foto

Aki

#1
Stavbička je jako rozšíření setu milá a pěkná. Jen mne dost pobavili figurky:
Trpaslíci a Frodo na křeslech stojí, elf vedle Legolase právě vzteky dostal žloutenku a všichni mají ruce jak kdyby cvičili raní rozcvičku, nebo byli náměsíční?  >:D

A chybí mi křeslo pro Elronda a jeho syny.  ???

richchie

zlty elf je len docasne riesenie, povodne nemal ist na concil, ked sa o tom dozvedel tak az zozltol od hnevu  ;D ruky su dobra pripomienka, tie som mohol nejak naaranzovat... 

Izmael10

Elrond ide s niekym bojovať keď má v ruke meč?  ;D

richchie

ten mec ma na podopretie sa,  den pred concilom nasaval a tak ledva stoji na nohach  ;D

Mr. Cube

Jde porcovat Prsten, přece... ;D V rámci možností, jaké popisuješ, je to docela povedené dílko :)

richchie

Citace od: Mr. Cube kdy 02.12.2013, 20:26:56
V rámci možností, jaké popisuješ, je to docela povedené dílko :)

dakujem, povodne som ho ani nechcel stavat no kedze som mal vsetky figy LOTR len tak naukladane na baseplate, som sa rozhodol ist do toho. osobne jedine co sa mi na tom diele paci , s cim som spokojny je strecha a sedacky (rozmyslal som ako ich urobit aby minifigy mohli sediet aj ked maju plaste)

Mr. Cube

Až budeš mít k dispozici více kostek, tak tam dej třeba více vegetace a hned to bude vypadat lépe.  ;)

richchie

diky za tip. s tou vegetaciou som sa moc nevyhral. uz sa pracuje na vylepseni, pribudnu nejake stromky a aj skaly som zlepsil. este mensie upravy a hodim sem upgrade fotky  ;)

Mr. Cube


richchie

rozmyslam este nad tym ci dat alebo nedat na podlahu dark tan tiles.. kedze ich ale nemam je to asi vyriesene  ;D

richchie

tak update je hotovy, prikladam zatial len 1 foto, detailne nafotim za denneho svetla (snad cez vikend)

Mr. Cube

No - hned to vypadá líp! Prokouklo to. Pěkný kompaktní set. Klidně bych si to vystavil na poličku.  :)

richchie

Citace od: Mr. Cube kdy 12.12.2013, 07:31:17
No - hned to vypadá líp! Prokouklo to. Pěkný kompaktní set. Klidně bych si to vystavil na poličku.  :)

dakujem za pozitivne hodnotenie, fotka kazi celkovy dojem, nazivo to vypada lepsie. fotene to bolo mobilom vecer, cize kvalita fotky nic moc. skusim cez vikend ked bude mala spat nafotit set za denneho svetla. dam sem potom urcite dalsie fotky

Ptakus


richchie

tak sa mi podarilo nafotit council po vylepseni. zmenil som trosku skaly, pridal na ne travu, pridal som 3 stromy, pridal som tiles na podlahu a zleteho elfa zamenil za LOTR elfa. fotky nie su nic moc no fotak mi blbne a mobilom to lepsie neslo....
viac fotiek na mojej MOCpages stranke :
http://www.mocpages.com/home.php/101217

Izmael10

Posledná verzia s rastlinami a tiles na podlahe je super. Teším sa na ďalšie MOCy.  :)

Icewalker

Pěkně to po těch úpravách prokouklo. Povedené zákoutí, které bych se nezdráhal vystavit ve vitrínce ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

richchie

#18
dakujem vsetkym za pozitivne reakcie na upravenu verziu  :)   moj ciel bolo upravit to tak aby to bolo mozne bez hanby vystavit na policku, a co tak citam reakcie tusim sa mi to podarilo urobit tak ze  to  mozne je .... dokonca aj moja polovicka uznala ze je to vhodne na vystavenie a to uz je co povedat  8)

richchie

kedze vdaka spolupraci s Hacislavom vznikli dalsie fotky councilu, pridavam ich sem na kostky  :) 
To Hacislav : este raz dakujem za profesionalne nafotenie mojho diela  8)