(Vlastní) Incident v knihovně

Založil FilipS, 31.12.2012, 16:54:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Na poslední chvíli sem dodělal MOC pro CCC, kategorie Center of learning.
V klášteře se přemnožily krysy, bohužel někteří z bratří na ně mají poněkud přehnané reakce.
Doufám, že se vám bude MOC líbit.  :)

Plná velikost


Plná velikost

Systematik

Zdá se mi to nebo je to i knih(tisk)árna?
Knihovnu s dřevěným strážcem jsem ještě neviděl, ale tvoje zpracování je perfektní a krucifix je taková třešnička na dortu...

FilipS

Citace od: Systematik kdy 31.12.2012, 17:14:04
Zdá se mi to nebo je to i knih(tisk)árna?
Knihovnu s dřevěným strážcem jsem ještě neviděl, ale tvoje zpracování je perfektní a krucifix je taková třešnička na dortu...
Díky moc.
Jo jo, je to knihtisk, dělaný podle této předlohy. Ta dřevěná knihovna s vyřezanou sochou je čistě podle fantasie.
No na Gearsův krucifix ten můj nemá...  :)

Colonel32

Já trošku nemám rád ty MOCy, kde vše drží jen na dobré slovo - omylem drcni do stolu a abys to hodinu znova šteloval.

FilipS

#4
Citace od: Colonel32 kdy 31.12.2012, 17:53:20
Já trošku nemám rád ty MOCy, kde vše drží jen na dobré slovo - omylem drcni do stolu a abys to hodinu znova šteloval.
Chápu, ale v tom případě nemáš rád 95% mojí práce. Takle stavím odjakživa.  ;D

Izmael10

Pekne spracovaný MOC. Dúfam, že vyhráš.  ;)

FilipS

Citace od: Izmael10 kdy 31.12.2012, 20:09:34
Pekne spracovaný MOC. Dúfam, že vyhráš.  ;)
Díky, no nevim, zatím pořád můj moc není v katerorii vidět a "Naughty list" neni aktualizovaný. Snad aspoň přihlášení bude úspěšné.  ;D

Jinak opravdu sem letos jediný z Kostek kdo postavil něco do CCC, nebo mi něco uniklo?

Pejnek

Citace od: FilipS kdy 01.01.2013, 14:50:07
Citace od: Izmael10 kdy 31.12.2012, 20:09:34
Pekne spracovaný MOC. Dúfam, že vyhráš.  ;)
Díky, no nevim, zatím pořád můj moc není v katerorii vidět a "Naughty list" neni aktualizovaný. Snad aspoň přihlášení bude úspěšné.  ;D

Jinak opravdu sem letos jediný z Kostek kdo postavil něco do CCC, nebo mi něco uniklo?

no první budeš určitě :)

gearcs

Citace od: FilipS kdy 31.12.2012, 17:19:08
No na Gearsův krucifix ten můj nemá...  :)
Občas se mi něco povede, no... Já si zas někdy říkám, že bych chtěl mít nápady jako ty, třeba ten gramofon v jednom tvém dílku. Tady se mi líbí knihovna a rozmlácený stůl  :)

Izmael10

Už je medzi prihlásenými aj tvoj MOC.