Jednoměsíční výstava v Bratislavě

Založil peki, 07.08.2013, 11:50:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Vzhledem k zrušeni akce v Praze, se na mne obrátila společnost Emotions (pořádající výstavy Lego soch ve spolupráci s Legem) jestli bychom měli zájem o účast na akci v Bratislavě.

Termín 15.9.-15.10
Vitriny jako v Liberci (může být i více skosených)

3 ks zasklené+ 6 ks LEGO (těchto by mohlo být více)

Podmínky z Liberce (+- obdobné):
Finance:
10 000 Kč jako celkové náklady na cestovné tam a zpátky
10 stavebnic dle výběru pro účastníky akce v ceně 1.500 Kč


Pokud by se našel někdo kdo by to organizačně zajistil potvrdil bych účast. Obdobné akce by na Slovenku byly i příští rok, byla by to tedy cesta jak (v případě zájmu) vystavovat i na Slovensku. Časem nabalit více aktivních lidí pro nějakou vlastní výstavu.


S.t.a.l.k.e.r.

Malo by to byť obchodné centrum?

Paštikári, tuším sa nám začína vypomsťovať, že miesto stavania je záujem len o Lego v akcii -50%.  >:D

STARHAWK

#2
Hoth (z S-FWBC) zvecseny o 50% rozlohy a asi aj Hornooresansky kostol putuju na vystavu v Banskej Bystrici ( 15. August 2013 - 31. Október 2013)

Este mam rozostavany Tatooine ktory do BB nepojde, bo nieje uplne dokonceny, ale do Septembra je dost casu este:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=501567

Este mam 2 custom piratske lode + flagship na nejaku piratsku sceneriu

TUKE

Bolo by super mať výstavu aj Bratislave  :o
žiaľ nemám čím prispieť.....akurát účasťou.


S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: TUKE kdy 08.08.2013, 13:48:52
Bolo by super mať výstavu aj Bratislave  :o
žiaľ nemám čím prispieť.....akurát účasťou.
Prispieť môžeš organizačne, alebo priamo pri finalizácii exponátov na mieste.

Väčší problém ako organizácia je počet vystavovateľov. Moja zbierka zahŕňa najmä SW, vedel by som postaviť čosi na spôsob tejto Felucie. Potreboval by som však zapožičať Clone turbo tank.

Izmael10

Niečo by som aj ja postavil, lenže  tiež som momentálne vyťažený výstavou v BB.

TUKE

Citace od: Stalker kdy 08.08.2013, 15:46:37
Prispieť môžeš organizačne, alebo priamo pri finalizácii exponátov na mieste.
Väčší problém ako organizácia je počet vystavovateľov. Moja zbierka zahŕňa najmä SW, vedel by som postaviť čosi na spôsob tejto Felucie. Potreboval by som však zapožičať Clone turbo tank.

Noo niečo jednoduché by som zvládol  ;)
Ale organizáciu isto nie...
Jediné čo môžem vystaviť ja je komplet séria figúrok 1.-10. ( tu 10. dovtedy skompletizujem)  ;D

Izmael10

Citace od: TUKE kdy 08.08.2013, 20:45:18
Jediné čo môžem vystaviť ja je komplet séria figúrok 1.-10. ( tu 10. dovtedy skompletizujem)  ;D

Aj Mr. Gold?  >:D

TUKE

Citace od: Izmael10 kdy 08.08.2013, 20:46:56
Citace od: TUKE kdy 08.08.2013, 20:45:18
Jediné čo môžem vystaviť ja je komplet séria figúrok 1.-10. ( tu 10. dovtedy skompletizujem)  ;D

Aj Mr. Gold?  >:D

ok, tak ani toho nemám ... žiaľ  :-\ .

Michal Budinský

#9
Citace od: Izmael10 kdy 08.08.2013, 15:55:37
Niečo by som aj ja postavil, lenže  tiež som momentálne vyťažený výstavou v BB.

Ja tiež. Michalská veža ,by bola ako stvorená na takuto akciu v Bratislave.Už je v kockovom nebi  >:D

Výstava v BB sa s touto prekrýva a všetky modely vlakov + Barbakan tam budú  ;)

STARHAWK

peki> kolko vitrin je treba zaplnit ?

peki

Citace od: STARHAWK kdy 09.08.2013, 08:20:06
peki> kolko vitrin je treba zaplnit ?

To je věcí dohody, v Liberci bylo 3 ks zasklené+ 6 ks LEGO (těchto by mohlo být více). DO těch Lego vitrin se dá udělat i nějaká výstavka (v ideálním případě dioráma) továrních setů.

duro

Mohol by som prispiet CREATOR domami, MODULAR domami , CITY policajti + hasici +auta a TECHNIC setami . Som z Bratislavy.

JakubŠtr

Dobrý den,
jsem na tomto serveru nový a chtěl bych přispět na tuto výstavu velkými modely z Lega (malé např. policejní motorka, bagřík atd. zvlášť myslím nechcete). Mohl bych dodat tyto modely: LEGO 6754, LEGO Technic 8070 (jak s power funkcemi tak bez nich), LEGO Technic 9396  (jak s power funkcemi tak bez nich) a LEGO Creator 5892 . Potom jsem poskládal ještě dioráma z LEGO City o rozloze 48*48 ťuplíků (nevím jak se tomu říká), odehrává se tam: bagrista našel mrtvolu, policista ho vyslíchá, zachranář + 2. policista se dívají na mrtvolu, sou tam také lidé,sanitka,motorka,čtyřkolka, atd. VŠE NA OBRÁZKÁCH NA STRÁNKÁCH: http://jakubstr.rajce.idnes.cz/pro_kostky.org . Dofám že se bude líbit a s těmi power funkcemi mě dejte vědět jestli je chcete nebo ne. Vyberte si a dejte mi o všem vědět.
                                    Předem děkuji za odpověď,
                                                            JakubŠtr

Izmael10

Nápad na MOC je super. Len treba to poriadne prepracovať.  ;)

JakubŠtr

Jak jako přepracovat? A co ty LEGO Technic a Creator?

danny01

#16
Odo mňa pripadajú do úvahy vlaky a technic sety. A dobrá zámienka na to, otvoriť tower bridge  >:D
O nejakom MOCe nemôže byť reč.  :-[
Organizačne rád vypomôžem. Prípadne by som vedel supportovat logistiku.
Stále verím že bude aj opakovanie minivýstavy v Stupave, realizovanej z mojej zbierky.
Som z blízkeho okolia BA (Stupava).
Danny

kamil

Citace od: STARHAWK kdy 08.08.2013, 12:43:57
Este mam rozostavany Tatooine ktory do BB nepojde, bo nieje uplne dokonceny, ale do Septembra je dost casu este:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=501567

Este mam 2 custom piratske lode + flagship na nejaku piratsku sceneriu
Ja by som mohol k Tatooine doplnit nejake stroje z original setov (sith infiltrator 7961, podracers 7962, millenium falcon 7965, droid escape 9490, desert skiff 9496) podla toho, ktore sa tam casovo hodia.

Ale hlavne by som mohol prispiet do piratskej scenerie 2 original lodami (Queen Anne 4195, imperial flagship 10210) a postavit 1 MOC piratsku lod z trupov a staznov zo starych pirates a custom plachtami (maximalne do velkosti black seas barracuda).


Pripadne este mozem poskytnut original SW sety snowspeeder, A-wing, B-wing, X-wing, Y-wing, TIE fighter, TIE defender, TIE fighter Darth Vader

Izmael10

Bude tá výstava alebo nie? Lebo potrebujem vedieť či mám niečo postaviť.  ;)

Micho

Citace od: Izmael10 kdy 19.08.2013, 22:24:13
Bude tá výstava alebo nie? Lebo potrebujem vedieť či mám niečo postaviť.  ;)

Nemáme ešte presnejšie info ...

Micho

Dnes sa mi podarilo získať ďalšie informácie. Majiteľ agentúry bol 2 týždne na dovolenke a práve teraz to rieši. Skôr to vyzerá na budúci rok, dá mi vedieť presnejšie informácie čím skôr.

Micho

Citace od: peki kdy 07.08.2013, 11:50:42
Vzhledem k zrušeni akce v Praze, se na mne obrátila společnost Emotions (pořádající výstavy Lego soch ve spolupráci s Legem) jestli bychom měli zájem o účast na akci v Bratislavě.

Termín 15.9.-15.10    zrušené
Vitriny jako v Liberci (může být i více skosených)

3 ks zasklené+ 6 ks LEGO (těchto by mohlo být více)

Podmínky z Liberce (+- obdobné):
Finance:
10 000 Kč jako celkové náklady na cestovné tam a zpátky
10 stavebnic dle výběru pro účastníky akce v ceně 1.500 Kč


Pokud by se našel někdo kdo by to organizačně zajistil potvrdil bych účast. Obdobné akce by na Slovenku byly i příští rok, byla by to tedy cesta jak (v případě zájmu) vystavovat i na Slovensku. Časem nabalit více aktivních lidí pro nějakou vlastní výstavu.

Takže definitívna informácia od agentúry: Snaha zorganizovať náhradnú akciu v septembri namiesto Prahy v Bratislave nevyšla. Pre OC je to veľmi rýchly termín. Reálna je mesačná akcia v OC v Bratislave na jar, keď sa to dojedná, dáme info.