7953 KINGDOMS Dvorní šašek

Založil Póža, 22.08.2010, 23:32:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Póža

Téma : Kingdoms
Číslo setu: 7953
Počet dílků: 18
Počet figurek: 1
Doporučená cena: 79Kč

Při nedávném výletu za novými Kingdoms sety jsme se vrátil s dvěma krabičkama. Jedním byl set 7949 (recenze zde : http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=29635.0 ) . A tenhle malý a roztomilý setík. Lego se s největší pravděpodobností nechtělo opakovat a jelikož Castle nám přinesl v nejmenších krabičkách rytíře, chtělo asi udělat obměnu a připravilo nám tohoto pěkného šaška ( ikdyž já bych dal spíše přednost opět rytířům). Šašek má k dispozici malé podium a tři malé bricky symbolizující cosi k žonglování. Sama figurka mým dvoj-obličej. Jedna strana má nasazen smějící si se výraz, přesně jak má šašek mít a na druhé je její pravý opak, je na ní zachmuřený výraz se slzou u oka. Šaškův čepec je udělán z jakési tvrdé gumy.
Set ,který neurazí žádného AFOLa ani KFOLa, jenž by měl mít každý správný Castlař.




Aki

Jako správný Castlař setík přirozeně mám. Dokonce nastálo umístěný poblíž monitoru. Jedna jediná figurka mi ale přišla trochu málo a tak jsem tam přidal i další dva origoš šašky. Jen u té dívenky jsem musel pozměnit obličej a pacičky.  ;)