#7 Plzeňské setkání

Založil kilhor, 21.05.2012, 23:38:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kilhor

Ahoj,

Brňáci si organizují setkání a my ze z Plzně jako nic?

Co třeba šesté setkání v pátek 15.6. od 18:00 tradičně v Decafé (Borská 5).
Pokud by to měl být páte, je to pro mne jediný možný den a dříve by to nešlo.

Mám doma pytel kostek od pekiho (díky!), tak můžeme řádit...

Hardegon


Luky1987

Také bych měl mít čas.

Ojík

Říkal jsem si, jestli to už někdo nezaložil, a vychytal jsem to. Počítejte se mnou.

Těmi kostkami předpokládám myslíš část podílu z onoho dvacetikilového balíku. To rád slyším. Jen jsem myslel, že to dostane Hardegon? To nevadí, hlavně že je konečně máme.

A ještě malá připomínka: změň to na "sedmé setkání", šesté bylo to minulé. ;)
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

Citace od: Ojík kdy 22.05.2012, 15:21:11
Těmi kostkami předpokládám myslíš část podílu z onoho dvacetikilového balíku. To rád slyším. Jen jsem myslel, že to dostane Hardegon? To nevadí, hlavně že je konečně máme.

Takhle to bylo snažší pro Pekiho. Ale je to úplně jedno (pokud si kilhor nevyzobal dílky  >:D )

Ojík

Citace od: Hardegon kdy 22.05.2012, 16:46:29
Takhle to bylo snažší pro Pekiho. Ale je to úplně jedno (pokud si kilhor nevyzobal dílky  >:D )

Pro nás bezesporu taky. Dobře že to Kilhor zařídil, jinak bychom se už asi nedočkali.
All work and no play make Jack a dull boy.

kilhor

Ja jsem v tom nevinně. Všechnu práci s tím spojenou udělal peki. Přivezl mi to až do domu. Je fakt skvělej.


alladjex

Ahoj. Včera sem si říkal, podívej se na Kostky jestli nebude do prázdnin nejaký plzeňský sraz. A je to tu. 15. úplně super. přijdu pravděpodobnězase až na půl osmou ale to asi neva.


Mám zarezervovat Kzadní část Descafé?

@.

Luky1987

Určitě, kdyby byl nával ;)

kilhor

Přimlouvám se za rezervaci.

Protože se mi den srazu organizačně trochu zvrtnul, navrhuji pozdější letmý start a to sice mezi 18:00 a 18:30. Sám v žádném případě nejsem schopen dorazit hned na 18:00, ale spíš tak asi v 18:20.

Hardegon

Citace od: kilhor kdy 07.06.2012, 23:39:21
Přimlouvám se za rezervaci.

Protože se mi den srazu organizačně trochu zvrtnul, navrhuji pozdější letmý start a to sice mezi 18:00 a 18:30. Sám v žádném případě nejsem schopen dorazit hned na 18:00, ale spíš tak asi v 18:20.

Já tam budu od 18:00. Pokud nkdo dorazí dřív, tak si tam konečně kusíme nějakou hru... ;)

Luky1987

Klidně mohu dorazit v 17:00 a můžeme si dát dřevěný fotbálek ;)

Hardegon

Citace od: Luky1987 kdy 08.06.2012, 07:01:14
Klidně mohu dorazit v 17:00 a můžeme si dát dřevěný fotbálek ;)

OK.  ;) Budu tam

alladjex

tak fajn. zarezervuju zadni cast od peti. nebude vadit kdyz to hodim na kaveni facebook? @.

Hardegon

Citace od: alladjex kdy 10.06.2012, 15:53:54
tak fajn. zarezervuju zadni cast od peti. nebude vadit kdyz to hodim na kaveni facebook? @.

Jen ať o nás lidi vědí!  ;D Třeba se někdo přijde kouknout...

Colonel32

Narozdíl od Brna je fajn, když máte hospodu, odkud vás s legem nejen nevyhánějí, ale dokonce ho vítají.

Rhox

Citace od: Colonel32 kdy 10.06.2012, 16:18:15
Narozdíl od Brna je fajn, když máte hospodu, odkud vás s legem nejen nevyhánějí, ale dokonce ho vítají.
Pověsti o vyhánění byly, jak sme zjistili, dost přehnané...

atasoft

Zdravím, minule jsme se bavili, že jste většina neviděla, jak fungují basketbalisti - mám to přinést ? Budu muset najít teda napřed míčky a všechny figy hráčů :-)

kilhor

Jeden nebo dva míčky mám doma. Stačí říct.

A beru s sebou i hokejbálek i když jsem na slibovaný upgrade ani nešáhnul.

Luky1987

Fotodokumentace ze sedmého srazu...












alladjex

Včera to bylo hodně fajn. Sem rád, že sem se ještě stihl vrátit. Jinak kluci se rozhodli nechat lego co sme dostali v Kavenu pro děti ... a pro nás abysme měli s čím blbnout na plzeňských kostkách #8 ;]