7877 - Naboo Starfighter

Založil Luky1987, 20.03.2012, 16:00:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Obecná charakteristika

Rok vydání: 2011
Počet dílů: 264
Počet minifigů: 6
Cena: 699Kč (Pompo)
BL: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7877-1

Koupě, stavba a dojmy

Ke koupi toho setu mě dohnala pěkná sleva těsně po vánocích na Pompu.
Za plnou katalogovou cenu nebrat.
Tehdy (přede dvěma měsíci) mě ještě tolik nebrali minifigové, přesto je vypíchnu.

Anakin Skywalker - ještě jako dítě, krátké nožičky a možnost volby mezi vlasy a přilbou, unikátní pouze v tomto setu
Battle Droid Security - vlastně normální droid, ale díky rudému potisku unikátní pouze v tomto setu
Naboo Fighter Pilot - pilot z Naboo, je pouze v tomto setu a v sérii Star Wars planetek
R2-D2 - co dodat
Destroyer Droid - nepříjemný droid se silovým polem, unikátní pouze v tomto setu

Obsah krabice je rozdělený na stavbu samotné stíhačky a minifigů s vozíkem a Destroyer droidem.
Stavba je zábavná i když dost jednoduchá, ale výsledek je velice efektní i přes celkem nízký počet dílků.
Největším nedostatkem je celkem dost velký aršík samolepek, které zejména na oblých dílcích za kokpitem vůbec nedrží.
Skvělá věc je podstavec, který by měla mít každá SW loď.
Celkově za sníženou cenu není co řešit, jen škoda těch prokletých samolepek, respektive jejich kvality...

QuiGon

Díky za recenzi. Nad tímto setem jsem také váhal, ale v Pompu v Ostravě jej měli za 599 kč, tak jsem ho vzal.

S recenzemi jsi se docela rozjel. Vždy mě předběhneš ;D ;D Budu muset kupovat ty nejnovější sety a bleskově je recenzovat ;D

merlog

Super počtení. Dík za recenzi i za ty ostatní...