Síla zůstáva s TLC

Založil Zoufalec, 13.02.2012, 19:04:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zoufalec


Anatyt

Čiže táto rada sa bude vyrábať minimálne 22 rokov. No pekne. Som zvedavý, či im to bude aj naďalej tak vynášať. Aby toho ludia neboli už "prejedení".

Zoufalec

Citace od: Anatyt kdy 13.02.2012, 19:16:46
...Aby toho ludia neboli už "prejedení".

Přesně... x více méně stejných lodí a scenérií. Jak jsem psal na Brickset, SW mám hodně rád, ale z tohohle nadšený zrovna nejsem.

Thrawn

Nebudou, nebudou. Svět se SW nepřejedl za předchozí tři desítky let  ;)

Super zpráva  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Darth

Já se spíš bál, že SW useknou podobně jako HP (vychází ještě vůbec) a PotC (stejná otázka). Ono vycházejí pořád 3D Clone Wars, má běžet hraný seriál, nová onlineovka, SW zůstane dojnou krávou ještě hodně let.

Vasyk

Ach jo, já to snad nikdy nedosbírám  ;D.

Darth

Citace od: Vasyk kdy 13.02.2012, 20:44:06
Ach jo, já to snad nikdy nedosbírám  ;D.

Pronajmi ještě jeden hangár, vedle toho, kde skladuješ všechny sety co vyšly doteď  ;D

Thrawn

Citace od: Vasyk kdy 13.02.2012, 20:44:06
Ach jo, já to snad nikdy nedosbírám  ;D.

Tak nějak :-(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Zoufalec

Citace od: Darth kdy 13.02.2012, 20:39:19
Já se spíš bál, že SW useknou podobně jako HP (vychází ještě vůbec) a PotC (stejná otázka).

Tím, že HP je sága uzavřená, tak poslední set byl/je Diagon Alley. Na další sety to nevidím, stejně jako PotC, kdy tato řada by se měla doprodat do léta.

mesje

aj tak je zaujimavé, že tá séria SW je tak dlho úspešná. Lebo je už dávno po filmových premiérach, a na kreslených Clone wars zrejme naše decká nefrčia... je to pritom séria pre cca 10-13 ročných, a neviem do akej miery tieto decká pozerajú neaktuálne filmy... ale zrejme pomocou SW setov sa istým spôsobom supluje prirodzený dopyt po vesmírnej tematike.

Thrawn

Já myslím, že to dost drží trh v USA.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Systematik

Doufám, že se cena dílku ze SW setu dostane pod 2 Kč  ;D ;D ;D

P4tr1cius

Nech je SW aj ďalších 30 rokov. Lode sú pekné. Je ich veľa. A 99% ľudí tématiku chronický pozná. Je vlastne jedno, či SPACE bude vydávaný pod hlavičkou STAR WARS alebo inej. Hlavne nech dostaneme kvalitu. Jediným negatínym faktorom može ešte byť vyššia cena SW (za licenciu, prestíž, ...), ale keď veľmi nemáme na výber, prekonáme aj to.  ;D

Anatyt

Osobne by som privítal už aj inú vesmírnu tematiku. Life on Mars a Space Police bolo príjemným oživením.

phoenicis

Super, že Star Wars pretrváva v LEGO setoch, ale pre zberateľov je to strašne veľká investícia.
Dúfam, že cover verzií bude čo najmenej, ale že hlavne budú stavať niečo nové...

germik

K tomu Clone wars - v kině jsem byl na filmu - i když to bylo kreslené a juniorizované, nebylo to špatné - líbilo se to. Jediný problém pro mě (a asi i pro jiné) je to, že (pokud vím) CW nikde tad v ČR neběží - jediný způsob jak koukat je asi YT, ale něco jako české titulky nebo dabing neočekávám... Tudí i když bych se na to klíďo koukal, mám to ztížené, tudíž díky mé přirozené lidské lenosti se nekoukám >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Thrawn

Citace od: phoenicis kdy 14.02.2012, 12:52:43
Super, že Star Wars pretrváva v LEGO setoch, ale pre zberateľov je to strašne veľká investícia.
Dúfam, že cover verzií bude čo najmenej, ale že hlavne budú stavať niečo nové...

Tak já si třeba vybírám. Pro mně jsou nejdůležitější minifigy, ze setů se mi líbí akorát ISD, stíhačky, a raketoplány typu Lambda. Z nových, i když nejsem fanda Separatistů ani Sithů, si určitě hodlám pořídit separatistický křižník a sithskou loď.

Prostě vybírat klenoty  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Fifo

No serial beží na Cartwor network(či ako sa to volá) a poznám plno ľudí čo ho pozerajú na nete, viď ja sám, a môžem odporúčať i keď niektoré časti su už pritiahnuté za vlasy(časť kde Anakin uvidí svoju budúcnosť a potom ju zabudne). SW nech vychádza dalších 10 rokov, témat je dosť.