(Vlastní) Custom armáda

Založil Mixmax, 11.04.2011, 18:58:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mixmax

Ahoj,takže sem postuji svoji první custom armádu.

Je to skupina Martina z Hradčan.Co myslíte? Líbí se vám? Co z toho udělat stát?



                                                                           Mixmax

Omlouvám se za kvalitu ale je to foceno teď a moc světla nebylo.
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Hardegon

Vypadá to velmi solidně. Torza se povedla. Navíc máš kladné body za složení armády. Nemáš z toho klonovou armádu a navíc se mi zdá, že jako já používáš jen ty nové tipy hlav (černé oči s bílím středem).

Mixmax

Citace od: Hardegon kdy 11.04.2011, 19:05:26
Vypadá to velmi solidně. Torza se povedla. Navíc máš kladné body za složení armády. Nemáš z toho klonovou armádu a navíc se mi zdá, že jako já používáš jen ty nové tipy hlav (černé oči s bílím středem).



Děkuji,Snažil jsem se aby nebyl každý voják stejný. :),a ano máš pravdu jsou tam jen ty nové tipy hlav.Ale myslím že 2 nebo 3 sou tam ty staré.
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

linhi

Akorát jsi předlohu obšlehnul od toho Kanaďana,což mě tedy neva,ale dej detailní foto,aby bylo vidět jak kvalitně ti to sedí na torzech a na štítech. Já mám totiž tyhle stejné samolepky nakoupené z Kanady v super kvalitě.

Mixmax

Citace od: linhi kdy 11.04.2011, 20:14:26
Akorát jsi předlohu obšlehnul od toho Kanaďana,což mě tedy neva,ale dej detailní foto,aby bylo vidět jak kvalitně ti to sedí na torzech a na štítech. Já mám totiž tyhle stejné samolepky nakoupené z Kanady v super kvalitě.


Tak dobrý abych si to udělal sám nejsem.Zalíbili se mi na classic castle :D.sedí to celkem dobře.Akorát nejsem mistr stříhač :D
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Mixmax

Tady je foto zblízka.
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

linhi

Hlavní je si pořádně pohrát s tím střihem,ale není to špatné,je to jeden z lego erbů které vypadají celkem opravdově.

Mixmax

No doufám teda že to nevadí ale mě se tak líbil našel sem tam i tvůj :D.Divil jsem se co tam dělá :) Myslíte že bych měl  pro tuto armádu něco postavit?A co třeba stát ? :)?
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

linhi

Postav jim raději tvrz nebo hrad

Mixmax

Citace od: linhi kdy 12.04.2011, 18:14:48
Postav jim raději tvrz nebo hrad

Tak jsem skusil neco postavit předem upozorňuji na můj nedostatek kostek.Tak se vám to bude zdát malé také to malé je ale mě to zatím stáčí čekám než dorazí kostky od wallace...
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Insectslayer

A kdy a s kým proběhne bitva? A pokud ano, tak zkus vytvořit, i třeba jednoduchý, obléhací stroj.

Mixmax

#11
Citace od: Masetex kdy 27.04.2011, 00:14:32
A kdy a s kým proběhne bitva? A pokud ano, tak zkus vytvořit, i třeba jednoduchý, obléhací stroj.




S kým? Se lvy a draky. něco se pokusím postavit .... uvidím co najdu v kostkách

zde jsem se pokoušel postavit nějaké viněty ... http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=32918.0
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Insectslayer

Tak to hlavně nezapomeň podlít hektolitrem kečupu, to je vždycky nápadité.