(vlastní) Buggy-na do sněhu

Založil tRilobit, 06.02.2011, 17:27:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tRilobit

Hojte, jen tak z nudy jsem chtěl vyzkoušet jak bude jezdit buggyna s 2motory přímo na zadní kola, takže mám tu nový MOC.
Stavba probíhala v pohodě, sice design je nic moc, ale nevymyslel sem nic lepšího, oproti tomu podvozek fungoval suprově.


Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Bery

Když do sněhu tak 4x4 ;) , taky by pomohla nějaká gumička která by vracela kola do rovné polohy, jinak pěkné.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

vojtiasek

Dost dobrý. Ikdyž to neni 4x4, tak máš většinu váhy na zadních kolech, takže to musí zabírat. Něco na centrování kol by fakt pomohlo.

tRilobit

Citace od: Bery kdy 06.02.2011, 19:58:59
Když do sněhu tak 4x4 ;) , taky by pomohla nějaká gumička která by vracela kola do rovné polohy, jinak pěkné.
Já si myslím, že to potřeba není, protože mě to nějak fungovalo přesně na jedno ťuknutí do ovladače plný rejd a na zpátek stejně :)
+Na jemným sněhu to jelo úplně v pohodě, ale v hlubším se to ani nepohnulo, prostě zajelo a šmitec.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"