5891 - Apple Tree House

Založil Luky1987, 27.12.2010, 16:43:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Obecná charakteristika

Rok vydání: 2010
Počet dílů: 539
Počet minifigů: 0
Cena: donesl ježíšek, tudíž těžko říci...

Dojmy před koupí

Popravdě, pokud by mi ježíšek set nedonesl, asi bych o něm nikdy neuvažoval.

Obsah balení a vlastní stavba

Krabice obsahuje několik nečíslovaných sáčků a volně pohozený návod, naštěstí byl v pořádku.
Stavba je to naprosto primitivní, neobsahuje žádné zajímavé techniky a nepředstavuje žádnou výzvu.
Zadní strana je mimo střešního okna zcela bez nápadu.
Celé postavení první hlavní varianty zabralo cca hodinku.
Do dalších dvou jsem se ani nepustil, nevypadají nikterak zajímavě.
Obsah - http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=5891-1

Hratelnost

Na stavbě se mi nakonec nejvíce líbí mini sekačka a basketbalový koš. Střecha jde z části odejmout, ale v interiéru jsou pouze schody, to je vše. Vrata do garáže jdou otevřít, ale opět v garáži není nic k vidění. Domek vypadá po sestavení celkem živě díky satelitu, svítidlu, poštovní schránce a stromu, díky kterému má set svůj název.

Závěr

Bohužel, dle mého jde o hodně slaboučký set. Je z řady Creator, takže minifiga byste hledali marně.
Ke koupi bych ho doporučil leda pro stavitele pro rozebrání do inventářů. Pěkné jsou modré střechy, ale moc jich není.
Navíc je domek oproti mé původní představě a celkem vysokému počtu dílků opravdu malý. 60%

peter

Citace od: Luky1987 kdy 27.12.2010, 16:43:38
Bohužel, dle mého jde o hodně slaboučký set. Je z řady Creator, takže minifiga byste hledali marně.
Ke koupi bych ho doporučil leda pro stavitele pro rozebrání do inventářů. Pěkné jsou modré střechy, ale moc jich není.
Navíc je domek oproti mé původní představě a celkem vysokému počtu dílků opravdu malý. 60%

Já tvůj názor nezdílím a za sebe tomuto creatoru dávám 85%.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

SpCasPi000

Ja som zatiaľ postavil len dom, na zvyšné dve stavby nemám čas momentálne, ale napriek tomu že som ho kúpil na súčiastky (strecha sa mi hodí do MOC Castle pre Crown Knights spolu so sivými brickmi a biele použijem do Space Futuron a Ice Planet), hodnotím tento set určite minimálne na 80 percent. Nejde tu ani tak o hranie vnútri, ale do City sa veľmi hodí či už pre zberateľov alebo staviteľov hlavne kvôli vonkajšiemu vzhľadu (komu sa nepáči nech si ho upraví). U nás sa dá kúpiť teraz niekde už za 30, aj keď väčšinou v zľave bol za 33-34 Eur v posledných týždňoch či mesiacoch v niektorých obchodoch.

mirek

Domek jsem upravil pro potřeby kolejiště. Místo garáže jsou okna. Je doplněn o kůlnu na sekačku a popelnice.