Revenge of the Brick

Založil rdk, 10.05.2005, 18:45:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Už jste viděli Revenge of the Brick?

Tady nebo tady.

peter

No tak abych řekl za sebe, je to hrůza. Pěkně mě to zklamalo. Myslel jsem si, že to bude klasický animovaný film z LEGA a ona to je jen PC animace :'( a podle mě ještě dost ubohá.

No jo, asi jsem dítě z jiné doby, ale tohle se mi fakt nelíbí :-\

Jediné co mne zaujalo je opravdu ten konec s Vaderem jak již zmínil Colonel32.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Radical

Chcete videt pravy lego FILM? Tak si pockejte na me Pirates in coming!!! ;)
Old lego , good lego.

peter

Citace od: Radical kdy 20.05.2005, 22:25:18
Chcete videt pravy lego FILM? Tak si pockejte na me Pirates in coming!!! ;)

Jooo, a kdy to bude? To mě moc zajímá, třeba se nechám inspirovat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Radical

Kdy to bude ti zatim nemuhu slibit, momentalne resim  problem s hlasi hlavnich postav..Na netu sem nasel 
http://www.speechtech.cz   no uvidime...

Old lego , good lego.

peter

Citace od: Radical kdy 21.05.2005, 15:11:15
... momentalne resim problem s hlasi hlavnich postav ...

Hmm, to vypadá zajímavě. My když jsme natáčeli náš druhý Star Trek Lego, tak jsme použili jen program pro úpravu barvy hlasu. RBC-VoiceTweak, což je malý plug-in pro Sound Forege.

Máš nějaké webové stránky, kde by jsi o svém filmu měl něco více informací?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomG

Citace od: peter kdy 11.05.2005, 17:38:42
No tak abych řekl za sebe, je to hrůza. Pěkně mě to zklamalo. Myslel jsem si, že to bude klasický animovaný film z LEGA a ona to je jen PC animace :'( a podle mě ještě dost ubohá.

No jo, asi jsem dítě z jiné doby, ale tohle se mi fakt nelíbí :-\

Jediné co mne zaujalo je opravdu ten konec s Vaderem jak již zmínil Colonel32.

Sice je to pocitacove, ale pokud sis vsiml, tak to celkem pekne vyuziva moznosti lega, tzn. transformace lodi a efekty a zvyky ze sveta SW. Sice to neni vylozena bomba, ale pobavil sem se a Vader na zaver je fajn. Je tam nekolik ruznych SW vychytavek a legracek.. General Grivious (ci jak se to pise) delajici antenu Dookovi, Chewbacca fotici Anakina a Obiwana a nestaci se divit, co mu vypadlo z polaroidu :)
Si rikam, jak by to asi vypadalo s tradicnimi SW postavickami bez vyrazu obliceje.
Only the best can survive.

rdk

Revenge of the Brick vyšlo v ŤIP-ŤOP kvalitě jako bonus na DVD Star Wars: Clone Wars Volume II (animovaný seriál). Viděl sem to - stojí to za to. 8) Jestli to bude k sehnání i u nás netuším...

myth

Citace od: rdk kdy 08.12.2005, 15:41:51
Jestli to bude k sehnání i u nás netuším...

Keďže u nás príslušný seriál nešiel v tv...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

rdk

Citace od: myth kdy 08.12.2005, 17:07:31
Keďže u nás príslušný seriál nešiel v tv...

Samozřejmě se to dá objednat - např. z amazonu...  ;D

myth

#10
Citace od: rdk kdy 08.12.2005, 17:10:51
Samozřejmě se to dá objednat - např. z amazonu...  ;D

To je jasné, ja som mal na mysli kamenné obchody v ČR a SR s lokalizovanou verziou (keďže je to primárne určené pre deti).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.