(Vlastní) Doba kamenná

Založil Hardegon, 16.04.2010, 14:24:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Při prohlížení prvních obrázků serie minifigů se mi hned zalíbil neandrtálec. V době hradové abstinence si zkouším nová témata. A zde je jeden z výsledků...  :D

Daniel

Když se člověk nudí z nedostatku kostek...to znám >:D

Pěkné, jen bych tam ještě udělal neandrtálku - třeba nějak nakombinovat ženskou z ostrovanů :).

FilipS

#2
Hezké, možná bych přidal víc přesliček a plavuní. :)

Martys08

Ta skála je úžasně vytvarovaná, doufám že tě to nenaštve, nemělo by tam být (Vlastní).

Petronel

Husté dílko  ;D Čekal jsem kdy se tu začnou objevovat stavbičky s minifigy z kolekce :) A kupodivu docela brzy.
Vypadá to autenticky  ;D

AdamKo

 ;D jedním slovem PARÁDA !!! navíc ještě ta kostra snědenýho mamuta >:D

Andy of End

Je to skvělá stavba, koukám že mají bohatý období tam mají po jeskyni poházený kuřecí stehna...  ;D
Rawwwwr.... Je vais à paradis par l'enfer

Vlada

Svým ztvárněním jednoduchá, ale přesto velmi hezky tématicky znázorněná stavba z období Doby kamenné. Jak již psal martin15, ta skála je opravdu moc hezky postavená (pomocí Lurpů a Burpů takovéhoto efektu jen těžko docílit), jakožto i ona kostra mamuta...  ;) Na začátek nového tématu je to skvělá práce a jen tak mimochodem, na toho neandrtálce mám také zálusk...  :D

Hardegon

Citace od: martin15 kdy 16.04.2010, 17:23:35
Ta skála je úžasně vytvarovaná, doufám že tě to nenaštve, nemělo by tam být (Vlastní).

No jo. Děkuji. Já na "Vlastní" úplně zapomněl.  :-*

Citace od: Vlada kdy 16.04.2010, 23:30:33
(...) ta skála je opravdu moc hezky postavená (pomocí Lurpů a Burpů takovéhoto efektu jen těžko docílit), (...)

Lurpy jsou v základech. Pouze obestavěny a na krajích fotky uříznuty.  >:D

Všem děkuji za kladné komentáře. Až vymyslím nějaké úpravy figů, aby nebyli jako z Clonovačky, možná jich pár přidám. A očekávám, že se další zajímavé stavby, s užitím figů z letní serie, začnou v brzké době objevovat...

Vlada

Citace od: Hardegon kdy 16.04.2010, 23:49:54Lurpy jsou v základech. Pouze obestavěny a na krajích fotky uříznuty.  >:D (...)

Ano, to se dalo očekávat... Můj příspěvek byl myšlen tak, že JEN za pomocí Lurpů a Burpů nelze docílit takovéhoto hezkého a reálného ztvárnění skály. Samozřejmě vše je jen o šikovnosti a schopnostech daného stavitele, takže nelze brát, prosím, jen s určitou nadsázkou... :) Když se chce, tak jde vše...  ;)

Anatyt

Je to perfektné! Myslím, že tieto nové fig[rky budú poskytovať nové nápady na stavby. :)

Hardegon

Citace od: Anatyt kdy 17.04.2010, 12:27:53
Je to perfektné! Myslím, že tieto nové fig[rky budú poskytovať nové nápady na stavby. :)

To je přesně ono! A custom figů neni vůbec potřeba. Podle mě naprosto geniální tah TLC.

gearcs

Dobrá stavbička, Kopčem a Mamutík by měli radost ;D       
Ale se zavrhováním custom figů bych ještě počkal, přece jen třeba nové kbelcové přilby u Kingdoms nevypadají tak dobře jako ty od Brickforge...

Girion

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 17.04.2010, 20:12:15
Jen tak mimochodem, našel tyhle figy někdo na BL? Vůbec je tam nemůžu najít ::)
Nene ,to je nová kolekce minifigů ,mají stát 49,- kč a mají tam být dva .
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

Ryxe

Povedená jeskyňka, ještě nějakou nástěnnou malbu a nemá to chybu ;) Ne, to si jen tak vymýšlím, je to parádní i bez ní a v první řadě originální, Myslím, že díky těmto figům by se mohlo pravěkké téma trochu rozjet, což by nebylo vůbec na škodu, třeba nějaká ta pravěkká osada nebo podobně....