(Cizí) Star Wars Hoth diorama a The Call of Cthulhu

Založil Mata-n, 19.03.2010, 15:20:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mata-n

Vraj sa to volá Star-Wars-dioram-mesterpiece in the snow a našiel som to na Bricku! ;D ;D ;D
Druhé-Colter JODAnes a je to také napoly Stars Wars a Bionicle a postavička je z Power Miners!


edit- přídány odkazy na galerie
http://www.flickr.com/photos/23575410@N05/
http://www.flickr.com/photos/prhymus/4402374061/
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

Robbed

Brick ? ??? Nemyslíš Brickshelf ?

Pokud sem dáváš cizí věci tak uveď
1) v názvu tématu - (cizí)
2) odkaz na galerii nebo aspoň nějaké jméno

A to druhé má se Star Wars společného co ?

Hardegon

Nějak si zvykam, že příspěvky od Mata-n působí zmateně...  ::)

mizdas

Kdo může říct že něco našel na "bricku" to nechápu. A další věc co nechápu je že to jsou už starší díla pod tou vodou je starý tušim kolem 10 dní a to star wars diarama to je rok určitě.Jo a ještě k tomu monstru: to neni fig z power...... ,ale normální potapěč :P.

Věšák

Hold to našel až teď a chtěl se s tim pochlubit...to bych mu neměl za zlé...
Ale že tu není odkaz to mě vážně štve... ::)

Mata-n

Citace od: Hardegon kdy 19.03.2010, 16:45:16
Nějak si zvykam, že příspěvky od Mata-n působí zmateně...  ::)
Ale ja aspoň dávam člýánky,aj ked som začiatočník,a som na fore nejaký necelý mesiac,až na jeden povinný-NO COMENT-článok! ;) ;) >:( >:(
Ale asi sa for ever odhlásim z fora :'( :-\ :-\ :-\
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

S.t.a.l.k.e.r.

#6
Citace od: Mata-n kdy 22.03.2010, 13:35:39
Ale asi sa for ever odhlásim z fora :'( :-\ :-\ :-\
Pritom stačí iba prečítať si pravidlá a rešpektovať ich...

Hardegon

Citace od: Mata-n kdy 22.03.2010, 13:35:39
Ale ja aspoň dávam člýánky,aj ked som začiatočník,a som na fore nejaký necelý mesiac,až na jeden povinný-NO COMENT-článok! ;) ;) >:( >:(
Ale asi sa for ever odhlásim z fora :'( :-\ :-\ :-\

Však já ti nic nevyčítam. Beru, že je ti 11, a že sbíráš zkušenosti.   ;)

Jinak mě začínají štvát lidi, co se uraží a chtějí odcházet z fora. Za poslední měsíc už je to minimálně třetí případ.  >:(

Robbed

Off topic diskuze smazána, do úvodního příspěvku jsem vložil odkazy na galerie. Od Maty by jsme se asi nedočkali.