Rozdeleni

Založil William, 15.10.2009, 14:52:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

William

Ahoj, zabrousil jsem do obsahlych vod SW a chtl bych se zeptat, zdaly by mi nemohl nekdo nastinit, jak jsou lego SW rozdelene.
At uz podle stran(rebelove, federace, gungani?), tak podle druhu modelu(technic, mini, fig scale, model..) a podobne. Premyslim, ze bych se zacal SW venovat, ale vzhledem k rozsahlosti tematu bych se chtel na neco prvne specializovat a nikde jsem nenasel jakysi prehled "oddeleni" SW. VIz pirat, modrokabatnici, cervenokabatnici, ostrovani..

Diky Will

ps: diaktitiku odsud nemam moznost psat

Věšák

http://cswu.cz/sberatelstvi/lego/index.htm

je to sice už trochu zastaralý, ale základní informace tam sou...

Hardegon

Vůbec nechápu podstatu problému. Uvádíš sám "rebelove, federace, gungani" tak asi víš, o co ve SW jde. Technik LEGO poznáš, MINI set určitě taky, tak jaké chceš dělení? Jestli se ti líbí nějaká rasa, tak jí sbírej. Nechápu co řešíš.  ???

B.A.X.O

Ani ja som príliš nepochopil...veď zbieraj čo sa ti páči nie? Ja zbieram napr. všetko, Impérium, droidov, hocičo čo ma zaujme.
star wars rulezz

B.A.X.O

Citace od: ghost963 kdy 15.10.2009, 20:24:12
Pokud ti to pomuže tak tady je rozdělení stran: Republika(zde patří i gungani),Separatysté,Rebelové,impérium a různi vesmírní piráti,bounty huntři a jiné neutrální rasy (jawove atd...)

No musím jednoducho zareagovať, pretože od slova "Separatysté" som skoro oslepol.
star wars rulezz

MwK

Citace od: B.A.X.O kdy 15.10.2009, 20:56:58No musím jednoducho zareagovať, pretože od slova "Separatysté" som skoro oslepol.
Však to boly tvrdý chlapcy tý separatysty... >:D

A rozdelenie? Načo také podrobné, nestačí to čo ponúka Lugnet?
Je to jednoduché a presnejší výber bude záležať iba na tebe... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Lepší prehľad poskytuje Peeron. Rozdelenie podľa epizód a edícií dáva možnost urobiť si obraz o tom aké sety patria k sebe.
Znalosť filmov Star Wars je v tomto prípade veľkou výhodou (ak nie priamo podmienkou).

germik

Takové docela dobré rozdělení je -stará trilogie(IV- VI ep.), Nová trilogie(I-III ep.), rozšířený vesmír(EU) a Klonové války(CW)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Věšák

Citace od: germik kdy 20.10.2009, 12:50:37
Takové docela dobré rozdělení je -stará trilogie(IV- VI ep.), Nová trilogie(I-III ep.), rozšířený vesmír(EU) a Klonové války(CW)
ale z EU toho mám dojem moc není...

B.A.X.O

Aha, až teraz mi došlo:D že EU je Expanded Universe...ja najskôr pozerám že čo tam robí Európska unia:D
star wars rulezz

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: germik kdy 20.10.2009, 12:50:37
Takové docela dobré rozdělení je -stará trilogie(IV- VI ep.), Nová trilogie(I-III ep.), rozšířený vesmír(EU) a Klonové války(CW)
Veď takto je to rozdelené na Peeron-e... plus UCS, mini a Technic sety.