otázka na Peeron

Založil germik, 29.05.2009, 08:39:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

germik

ahoj, mám malou otázku. :-[ Chci se regnout na peeron, a ve vyplňovacím formuláři mám nabídku Private x Public.
Chtěl bych se zeptat co to znamená. Děkuji za odpovědi.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

S.t.a.l.k.e.r.

Je to o email privacy, teda či má byť tvoja emailová adresa verejná (zverejnená). Neskôr sa to dá v nastaveniach užívateľa meniť.

germik

No a ještě jeden dotaz- (už sem reglej) Kde najdu tu věc na zjištění počtu mých kostek (to jak tam dám čísla setů, a vono to vyplivne počet) - nemůžu to nikde najít :-[
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

S.t.a.l.k.e.r.

#4
Dá sa to aj tak, že cez Search vyhľadáš set (podľa čísla, názvu, ...), keď ti ho ukáže klikneš na Add copy a tým si ho pridáš do svojho set listu.
Cez Menu si nájdi View/Edit "My Parts" list a tam uvidíš čoho máš koľko, môžeš upravovať počty a evidovať chýbajú diely k setom.

Upozorňujem na zvláštne chovanie, ktoré Peeron má, je tam voľba Try to build. Takto môžeš zistiť, či vieš postaviť nejaký set zo svojho inventára. Stalo sa mi viac krát (prišiel som na to náhodou), že mi napísalo, že nemám dostatok dielov na zostavenie modelu, ktorý som vlastnil dokonca v dvoch kusoch a boli v evidencii...

Hana129

Mne by zajímalo jestli se dá nějakým způsobem převést inventář vedený na Peeronu do inventáře na BL.

Pokud ano tak jak?  Děkuji.

Věšák

Citace od: Stalker kdy 29.05.2009, 14:16:21
Upozorňujem na zvláštne chovanie, ktoré Peeron má, je tam voľba Try to build. Takto môžeš zistiť, či vieš postaviť nejaký set zo svojho inventára. Stalo sa mi viac krát (prišiel som na to náhodou), že mi napísalo, že nemám dostatok dielov na zostavenie modelu, ktorý som vlastnil dokonca v dvoch kusoch a boli v evidencii...
Já bych řek, že to zkouší sestavit z ostatních setů...asi to předpokládá, že když to máš, tk nebudeš zkoušet, jestli si to můžeš postavit...spíš to bude brát, jako že zkoušíš postavit druhej....  :-\
Chtěl bych se ale zeptat: přidával sem do peeronu svoje díly(přebývající), ale přijde mi že mi je to nedávalo do výpisu počtu dílů co je pod setama...má to tak bejt?

peter

#7
Citace od: Věšák kdy 29.05.2009, 15:22:56Chtěl bych se ale zeptat: přidával sem do peeronu svoje díly(přebývající), ale přijde mi že mi je to nedávalo do výpisu počtu dílů co je pod setama...má to tak bejt?

Samozřejmě extra přidávané díly nejsou v součtu dílů ze setů. Počet těchto dílů najdeš v odkaze Loose Parts.

Takže celkový počet dílků tvé sbírky je součet čísla dílů ze setů + čísla dílů ze samostatných dílků.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

Citace od: Stalker kdy 29.05.2009, 14:16:21
Stalo sa mi viac krát (prišiel som na to náhodou), že mi napísalo, že nemám dostatok dielov na zostavenie modelu, ktorý som vlastnil dokonca v dvoch kusoch a boli v evidencii...

Set # 744-1: Universal Building Set
My Parts: According to your set list, you own 1 copy of this set.

Try to build

Can I build set #744-1: Universal Building Set with My Parts?
(Ignoring the 1 you own)

Brýle, lepší brýle!  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceBrýle, lepší brýle!
Tým to nebude, natoľko anglicky viem.  ;) Okrem tejto som našiel ešte ďalšie dve chyby v pridávaní setov do inventory.

Jindroush

Nerozumím, o příspěvek výše jsem ukázal, že je to 'feature', nikolvěk bug. Můžeš evt. ty chyby přesně popsat, aby se daly zreprodukovat, případně opravit?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)