Carrefour 4410+bonusy

Založil rdk, 19.10.2005, 09:33:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Dostal se mi do rukou letáček carrefouru a mají tam takovýto balíček za 499 Kč:

Set 4410 - 500 dílků
Horní box z 5370 s 200 dílky
a zelená baseplate 32x32

Bohužel, obsah toho horního boxu se mi na netu nepodařilo najít.

Cavelon

Obsah 5370 som už dával na fórum a je to tu.

rdk

Díky za doplnění, já věděl, že sem to někde viděl, ale použít vyhledávátko na kostkách mě nenapadlo.  ;D

KLF

Mimochodom bol som v Carrefoure v BA a LEGO nikde ! Pytal som sa predavaca ci maju LEGO a povedal mi, ze LEGO predbezne uz nebude.
Terminated.

TomG

#4
Heh to je pekny pristup, neni to tak trosku reakce na to, ze to Carefour bali v nasich zemich, pze se neuchytili na trhu jak by si prali a jejich obchody skoupi patrne Tesco.
Only the best can survive.

KLF

Citace od: TomG kdy 19.10.2005, 11:07:58
Heh to je pekny pristup, neni to tak trosku reakce na to, ze to Carefour bali v nasich zemich, pze se neuchitili jak by si prali a jejich obchody skoupi patrne Tesco.

Je to dost mozne. Kazdopadne prerabali regale, hracky dali inde a LEGO uz nemaju. Je to snad prvy obchod, co prestal predavat LEGO.

Terminated.

Karel K

Carrefour před nějkou dobou začal nabízet stavebnice COBI. V současných hypermarketech Carrefour se ale LEGO podle mě objeví. Bude to však až po úplném převzetí všech hypermarketů Carrefour v Česku i na Slovensku společností TESCO. K dohodě mezi Carrefour a TESCO již došlo. Carrefour odchází z českého a slovenského trhu. Nemá zájem působit na trzích, kde nezískal významný tržní podíl.

rdk

#7
Pro případné zájemce: V carrefouru maj nejen to, co sem psal, ale i 4518 za 499 Kč.

Obsah je tady. Je to opět set 4410 + 300 bonus dílků (celkem 805 ;D a řekl bych, že zajímavých).

EDIT: Našel sem i foto těch bonusových dílů: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1161854

KLF

Citace od: rdk kdy 19.10.2005, 09:33:50
Dostal se mi do rukou letáček carrefouru a mají tam takovýto balíček za 499 Kč:

Set 4410 - 500 dílků
Horní box z 5370 s 200 dílky
a zelená baseplate 32x32


Na Slovensku za 599.- Sk.
Tesco, Hypernova a dokonca aj jeden Carrefour (v druhom ako som uz spominal LEGO nie je).
Terminated.

KLF

#9
Tak som bol dnes zase v tom Carrefoure, kde minule nemali uz ziadne LEGO a povedali mi, ze predbezne ani mat nebudu. Na moje pocudovanie mali LEGA plne regaly ! Mali tam aj 9V vlaky, klasika 2005 sety. Rychlovlak stal nieco cez 3000.- Sk. Vyhybky stali 1090.- Sk (o 400.- Sk menej ako v Tescu!) a krizovatky 349.- Sk. Atd. Takze LEGO sa do Carrefouru vratilo a maju ho este viac ako predtym. ;)
To je myslim dobra sprava.

Terminated.

betakaroten

Dneska jsem byl v "Camfouru" v Edenu (Praha Vršovice), 4410+5370 nikde, 4518 nikde, ale měli tam hromadu "šestičudlových" krabic (4497 nebo 4279 ??? ::) ach ta skleróza) za 859 Kč. Nekoupil jsem to, protože se mi nepodařilo z hlavy spočíst cenu a protože se mi nehodí plastová krabice. Pokračoval jsem do Intersparu na Zahradním Městě a koupil samotnou 4410 za 399 Kč, ještě tam asi 3 mají.

TomG

Co zkusit Carrefour na Andelu ? tam maji lega obvykle vic, i kdyz v Edenu ted torchu posili, jeste nedavno tam meli jen bionicle.
Only the best can survive.

betakaroten

Tak to je 4497 (1000 dílů) a zlevnili ji na 799 Kč.