Knihovna

Založil muzzo, 21.03.2005, 16:01:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

muzzo

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tím, když se Vám nenačetla celá knihovna. Dost součástek mi chybí a třeba tělíčka minifigurek jsou dost důležitá. :'(

Konkretne, hnedka po spusteni mi to zahlasi "Soubor S\3005s.01.dat nenalezen! Pokracovat ve cteni?" Nasledne se MLCad otevre a pak hlasi stejnou hlasku s jinymi S soubory pri prohlizeni seznamu soucastek.
Dekuji Ti za zajem.

Jindroush

No a máš tam vůbec ten adresář S (subparts)? Tohle by se mohlo stát, kdybys třeba rozbalil zip bez podaresářů...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

muzzo

Ne ne jen jsem ho mel na spatne adrese, uz je vse v nejlepsim poradku. Omlouvam se Vam ze jsem Vas obtezoval a dekuji za pomoc. ( S takovou tu diplomku asi nenapisu  :D )

Maci

CitaceS takovou tu diplomku asi nenapisu 
Ty děláš něco do diplomky v MLCADu? O čem je Tvoje diplomka, jestli to není tajný...? ;)

muzzo

Citace od: Maci kdy 23.03.2005, 18:58:12
CitaceS takovou tu diplomku asi nenapisu 
Ty děláš něco do diplomky v MLCADu? O čem je Tvoje diplomka, jestli to není tajný...? ;)
Ne bohuzel delam jen v CADU, ale nejaky mensi dilko v MLCADU by to urcite vylepsilo ;D Makam na lince recyklujici televize. 

peter

V součinnosti s mým digitalizováním některým mých MOCů se i u mě objevil podobný problém. Zkoušel jsem pohledat i na "parts tracker-u", ale také bezvýsledně.

Proto se táži. Ti z vás kteří používáte CAD, nemohli by jste prosím prohledat své databáze parts a subparts, zda-li náhodou nemáte níže uvedené u mě chybějící komponenty?


  • t04o6250.dat
  • stug2.dat
  • 48/2-4ring3.dat
  • npeghol2.dat
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

betakaroten

Mám.

peter

Tak po nějaké době jsem tu s obdobným problémem:

Citace od: peter kdy 30.10.2008, 14:17:26
V součinnosti s mým digitalizováním některým mých MOCů se i u mě objevil podobný problém. Zkoušel jsem pohledat i na "parts tracker-u", ale také bezvýsledně.

Prosím najde se opět někdo, kdo by mi mohl poskytnout níže uvedené subparts?


  • 1-8cyls.dat
  • 3-8ring2.dat
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed

1-8cyls.dat
3-8ring2.dat

peter

Super díky moc! :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.