(Vlastní) Oslava svatby husitského krále

Založil Radek Hejret, 17.02.2009, 13:16:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Radek Hejret

Marodím (jako asi plná polovina naší populace) a včera večer mi bylo hrozně zle. Tak jsem si zalezl k Legu, abych nabral sil a trochu zarelaxoval. Začal jsem takovou malou stavbičku kaple (hradní díly mi zabavili kluci) a pak z toho vznikl tenhle nápad. Král se oženil, ať žije král! Pozvali jsem celé království, aby se radovalo, ale část jsme museli nechat na hranicích, kde svádějí urputnou bitvu z ošklivými Troly, brr. Ale i v tomto počtu poddaných stála oslava za to  ;D

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

linhi

Ahoj,můžu se zeptat proč husitského krále?

maeror

A ten jásající kravaťák na posledním obrázku je cestovatel v čase? Nějaký pan Brouček či kýho šlaka? A troufám, že medovina má jinou barvu - přiznej, cos jim to nalil do pohárů?!  :D

JardaL

Citace od: linhi kdy 17.02.2009, 13:50:23
Ahoj,můžu se zeptat proč husitského krále?
Taky mě to napadlo. Cokoliv jiného by bylo asi méně kontroverzní při pohledu na to scenérii a aranžmá..

:-))
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ryxe


Radek Hejret

Citace od: linhi kdy 17.02.2009, 13:50:23
Ahoj,můžu se zeptat proč husitského krále?
už to tu někdo řekl, na střeše kaple je pohár - kalich, symbol husitství, tak proto  ;)

Radek Hejret

Citace od: maeror kdy 17.02.2009, 13:56:47
A ten jásající kravaťák na posledním obrázku je cestovatel v čase? Nějaký pan Brouček či kýho šlaka? A troufám, že medovina má jinou barvu - přiznej, cos jim to nalil do pohárů?!  :D
poháry už mají prázdné, ale je fakt, že ta fotka budí dojem hladiny čiré pálenky  :)
Co se minifigů v kravatách týče, to je dílko mých synků, chtěli tam i ufona...

MwK

Ako vidím prišiel na oslavu aj mikuláš... ;D
Ale inak chutná stavba. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...