(vlastní) F-302

Založil Mart5ty, 31.08.2008, 20:18:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mart5ty

F302, pozemská stíhací loď ze seriálu stargate, můj 1. vlastní výtvor, na stavbu jsem použil díly ze stavebnic 7130 snowspeeder, 7127 imperial at-st a 7111 droid fighter. Křídla sice nemají takovou plochu jakou by měly mít, ale došly mi díly:D

- upravené a nové verze se budou oběvovat v odpovědích, tak mrkněte i níže a hodnoťte ať vím co zlepšovat

MasterWindu

Krídlam by stačilo ešte malé ukončenie wing 2x4 , ale inak je to ok až na tie farby. Predloha je celkom vďačná, no kokpit-glass v pôvodnom filme Stargate nebol. V seriáli myslím bol, takže spracovanie je fajn, nakoľko ak by si nepoužil kokpit-glass musel by si použiť viac dielov typu "slope". Celkovo ak zmeníš tie farby, bude vyzerať ozaj dobre  ;)
Dark ages forever ...

Mart5ty

v původním filmu F/X-302 vůbec nebyla, byl to goauldský smrtící kluzák, F-302 byla byla postavena letectvem USA v seriálu právě podle něj, od začátku s glass kokpitem, barvy bych rád změnil, ale chybí materiál:D

MasterWindu

Aha, som myslel, že to je tá pôvodná z orig. filmu  ::) . Sorry seriál som prestal pozerať niekedy po zničení replikantov /3.séria myslím/. V tom prípade je spracovanie ozaj dobré  ;)
Dark ages forever ...

otaznik

Citace od: Mart5ty kdy 31.08.2008, 21:53:16
v původním filmu F/X-302 vůbec nebyla, byl to goauldský smrtící kluzák, F-302 byla byla postavena letectvem USA v seriálu právě podle něj, od začátku s glass kokpitem, barvy bych rád změnil, ale chybí materiál:D

Ty křídla si úplně říkají o zpracování z bricků.
BTW: ten originál vypadá o dost ladněji a subtilněji.  ;)

Ale na první pokus to není špatné.

Mart5ty

-trochu sem upravil křídla a zadní část, udělal nové podsvětelné motory (na křídlech), zakryl nebo vyměnil nehodící se barvy
-díly jsou navíc ze setu x-wing 7140 a anakinova kluzáku
tvar křídel se teď víc podobá smrtícímu kluzáku (předloze x302 v seriálu), ale časem se to snad změní:D

Mart5ty

tak sem konečně dokončil křídla, ;) takže mají takovou plochu jakou by přibližně měly mít

Marty713

Líbí se mi ta poslední fotka, kde vypadá, že je modrej. TO JE PĚKNÁ BARVA! Sice je to jen fotkou, ale pěkný!

Hardegon

tohle se mi líbí  ;) dobře udělaný. tak a ted X-303. to byl myslim prometheus  >:D