Kacíř!!!!

Založil betakaroten, 15.10.2005, 14:14:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten


Micho

Prečo? Dobrý nápad, poslúži aj na praktické veci a aspoň manželka podporí ďalšie nákupy.  ;D

Teddy Bear

Pravdu ma Micho i betakaroten - je to prakticke, ale ja pohled
na navrtanou kostku proste nesnesu!  :(
Buďte sami sebou!!!

Micho

-> Teddy Bear: Si diplomat!  ;)

Teddy Bear

#4
Diky, snazim se! ;)



EDIT: Admini, pokud to smazete, tak se vam vubec nebudu divit! ;)
Buďte sami sebou!!!

Colonel32

nekdo velmi sugestivne demostruje svuj nazor na novou tmave sedou, bejt to normalni kostka, v zivote by to neudelal

betakaroten

#6
Ano, je to tentýž člověk, co vytvořil pomocí kombinace staré a nové šedé prý "nečitelný" nápis. "Scheisse..."

Colonel32

ty vole!!! vzdyt je to Ben!!! Koukam, ze on musi ty nove barvy hodne nenavidet... pamatuju jeste, jak zavedeni novych barev bojkotoval tim, ze lego prestal sbirat uplne, ale ze prave on zasel takhle daleko...

betakaroten

#8
Inu, už má jisté zkušenosti s vrtáním do Lega (viz "obojživelný" motorový podvozek)...
A pokud se nepletu, je také autorem několika podvržených setů ;D divím se, že mu ještě někdo nepodstrčil MISB krabičku a la 60.léta, ale s kostkami v nových odstínech, třeba by se chytil za nos...

Colonel32

podvrzeny set 121, a pak udelal celej podvrzenej katalog...

peter

Jaksi nejsem moc v obraze. Mluvíte zde o spoustě kreací tohoto autora, jako např. nápis Scheisse, obojživelný motorový podvozek, podvržené sety nebo katalog. Což dát odkazy na obrázky. Bohužel z toho nic neznám a rád bych se na to podíval :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

betakaroten


Micho

Citace od: Colonel32 kdy 15.10.2005, 23:09:39
podvrzeny set 121, a pak udelal celej podvrzenej katalog...

Mňa by zaujímal ten podhodený katalóg. O tom som ešte nepočul. Ani o tom sete 121.

Colonel32


Micho

Ja som to samozrejme pozeral, ale z textu nie je 100% jasné, že to je práve toto. Proste čo je tebe zrejmé, tak druhému nemusí byť. A kto sa nepýta, ten nemusí vedieť. A ja sa radšej pýtam, aby som mal infa na 100%, však že mladíku C32.  8)