(Cudzí) Plo Koon´s jedi strafighter...

Založil MwK, 04.11.2008, 17:26:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

(http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=337397)

To teda čumím! :o
Aj keď musel autor použiť veľa nálepiek,dokonca rezať pri výrobe diel,je podľa mňa výsledok dokonalý!
Krása!Inak,tu je originál na porovnanie... :)


EDIT for Marty713:
Máš pravdu,prehliadol som to... :-X
Ale ajtak,takto by nejak mohol vyzerať ďalší starfighter set od lega... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Marty713

#1
Na první pohled moc pěkný model, ale... ::)

A ani by nevadily ty dvě řízlé trubky, pokud jsou to jediné dva trvale upravené dílky. Co podle mého hodně sráží celý model dolů je špička - čumák.

Není to na první pohled vidět, ale z této fotky je jasně patrné, že je natřený - ke všemu špatně. ::) :-X


rukay

#2
No vypadá to hesky ,ale když se podíváte podrobněji tak nejdete několik nesrovnalostí s originálem

-kopule R2 je v originálu mezi třetím a druhým pruhem od předu ,zatímco u modelu mezi prvním a druhým

-podle obrázku originálu by na modelu neměl být emblém používaný ve válkách z sjednoceni (zrcadlove proti R2)

-na originálu jsou vydět trysky již z tohoto úhlu a naproti tomu u modelu nejsou vidět ani z úhlu výrazně většího

-navíc když si prohlédnete dobře obrázky na tom odkazu tak nejde o jednu a tu samou loď -věnujte pozornost poslednímu obrázku a obrázku třetímu od konce...dobře se podívejte na nosníky přistávacího zařízení (nožičky)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Džejkob

To rukay:
1)tohle je už starší téma,nic se tady neřeší,proto sem psát je zbytečné.
2)kontroluj si co píšeš.
3)nebuď detailista, jsou to už jen kravinky.
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

MwK

Citace od: bambus kdy 10.12.2008, 19:22:42
To rukay:
1)tohle je už starší téma,nic se tady neřeší,proto sem psát je zbytečné.
2)kontroluj si co píšeš.
3)nebuď detailista, jsou to už jen kravinky.
1. Súhlas,aj keď som to zakladal ja...
2. Takisto súhlas. :)
3. Síce je to pravda,ale aj mne ako najväčšiemu detailistovi ušiel ten znak oproti jednotke R2...uznávam,správny postreh. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

rukay

a jsou to dvě lodě nebo ne...a jestli ne tak proč má na každym jiný "nožičky" ???

za chyby se omlouvám, ale ve strojovym textu mi nepříjde chyba snad nic...prostě to nevidim (a to studuju na GyBu)...prostě to nevidim :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

MwK

Dobre je to upravený model,ak by sme išli naozaj do detailov,aj keď to fakt nieje potrebné dokonca má na niekoľkých obrázkoch ešte aj nenarezané "delá"... ::)
Ale nemyslím že je potrebné to ďalej riešiť... ::)
Aj keď priznávam,som zvedavý aké SW témy sa ešte otvoria... >:D

PS:
Mne sa ten model stále páči... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

TomG

Ja myslím, že se tvarově i barevně trefil, jen to chtělo ten čumák nastříkat ne natírat, když už nemá kostku v dané barvě a časem si tu kostku opatřit a vyměnit. Když jsem stavěl průzkumné vozidlo Dasgen Empire a neměl jsem některé kostky v černé barvě, tak jsem to řešil samolepkama a pak shnáněl kostky na BL. A myslím, že si toho nikdo nevšiml.
Only the best can survive.

Colonel32

Citace od: TomG kdy 11.12.2008, 09:23:13
Ja myslím, že se tvarově i barevně trefil, jen to chtělo ten čumák nastříkat ne natírat, když už nemá kostku v dané barvě a časem si tu kostku opatřit a vyměnit.

Slope 18' 4x1 v bile se ale do setu dostava teprve ted, a je tedy zcela realne, ze ve chvili, kdy tento model vznikal, jeste k dispozici nebyly k dispozici - a proto se s nimi nepocitalo ani do budoucna.

TomG

To je druhá věc, ale pořád to mohl řešit samolepkou či nastříkat ať to není tak vidět.
Only the best can survive.