LEGO filmy

Založil peter, 02.07.2004, 21:33:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

peter

Dříve, když moje mamina pracovala v hračkářství ;) v jednom obchoďáku v Praze, tak mi přinesla na shlédnutí VHS kazetu s Lego reklamními filmy. Bohužel v té době jsme doma měli jen přehrávač :( , takže jsem si to nemohl nahrát :'( . Proto se ptám, zda-li někdo neví kde by se to dalo sehnat, či nemá-li dokonce někdo nějaké originální Lego filmy?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rob

já tedy ne, ale kdyby někdo měl, nevzpíral bych se taky dostat jednu kopii...
Pamatujete na ten spot na černou kočku 8880 - jak se tam všechno točí a hýbe a jak ji pak rozjedou a nechají skočit ze schodu?? To auto, to je prostě láska...
Rob

KLF

Mno... a ja mam tu 8880 este nerozbalenu doma spolu s dalsimi setmi. ;) Okrem ineho aj najnovsiu MAERSK Sealand lod. ;)
Terminated.

peter

Je to třeba i někdo kdo nějaké LEGO filmy, krom mě natáčí ;D?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Adamsith

Hm... na letošním Avalconu jsem měl přednášku LEGO Star Wars filmech. Většinu filmů najdete na www.brickfilms.com

franta

Videokazeta je taky v traktoru 8457 - ta je spíš o závodní stáji Lega v disciplíně nadupaný traktory, ale mezi rozjížďkama kluci staví malej traktor.
Franta

stambi

Citace od: Rob kdy 02.07.2004, 23:38:54
já tedy ne, ale kdyby někdo měl, nevzpíral bych se taky dostat jednu kopii...
Pamatujete na ten spot na černou kočku 8880 - jak se tam vąechno točí a hýbe a jak ji pak rozjedou a nechají skočit ze schodu?? To auto, to je prostě láska...
Citace od: franta kdy 22.09.2004, 19:42:04
Videokazeta je taky v traktoru 8457 - ta je spíą o závodní stáji Lega v disciplíně nadupaný traktory, ale mezi rozjíľďkama kluci staví malej traktor.
Franta
jé, a kde by byla taková videa aktuálně na netu ke shlédnutí?
štambi

peter

#7
Pár filmečků, najdeš na mém filmovém webu (ARTEC studios). Jsou to ale jen mé animace, ale jinak mnoho dalších filmů najdeš např. na výše zmiňovaném "brickfilms".
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

stambi

to si nerozumíme, kde přesně najdu tyhle zajímavé trailery na 8880 a 8457???
prohledal jsem brickfilms i google a neuspěl jsem :-[

peter

#9
Díky zvýšení měsíčního trafiku mého poskytovatele prostoru pro můj web, umístím na své stránky ke stažení můj LEGO film. Zatím pouze sem, exkluzivně pro uživatele tohoto fóra, umístím do konce tohoto týdne odkaz k jeho stažení.

Film je ve formátu avi komprimován kodekem DivX 5.0.2 PRO v rozlišení 320 x 240 x 24 bpp, 25 fps. Délka filmu je 36 minut s českým dabingem. Pro podrobnější informace můžete navštívit stránky sweb.cz/rnke a nebo mé filmové ARTEC studios.net.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 24.02.2005, 11:39:38
Díky zvýšení měsíčního trafiku mého poskytovatele prostoru pro můj web, umístím na své stránky ke stažení můj LEGO film. Zatím pouze sem, exkluzivně pro uživatele tohoto fóra, umístím do konce tohoto týdne odkaz k jeho stažení.

Film je ve formátu avi komprimován kodekem DivX 5.0.2 PRO v rozlišení 320 x 240 x 24 bpp, 25 fps. Délka filmu je 36 minut s českým dabingem. Pro podrobnější informace zatím můžete navštívit stránky sweb.cz/rnke.


To je skvělé. A kdy půjde film stáhnout, jsem na to zvědavý :-)

peter

Citace od: otaznik kdy 24.02.2005, 12:53:25
To je skvělé. A kdy půjde film stáhnout, jsem na to zvědavý :-)

Jak už jsem napsal výše:

Citace od: peter kdy 24.02.2005, 11:39:38
... umístím do konce tohoto týdne odkaz k jeho stažení.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Jo, jasně, promiň, nepřečetl jsem to pozorně! :-)

peter

#13
Exkluzivně pro návštěvníky tohoto fóra nabízím ke stažení animovaný doma natočený film: Star Trek LEGO - Paradox. Stáhnout si jej můžete ZDE!

Zip soubor je veliký 133MB. Pro podrobnější informace o filmu, čtěte výše v diskuzi, nebo na webu naší malé filmové společnosti R&K Enterprises.

Přeji příjemnou zábavu, snad se bude aspoň trošku líbit. Doma se to dělá dost těžko. Jen pro informaci - tento film vznikal přes 2,5 roku!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

rdk

Po necelé čtvrthodince stahování už to mám doma na ploše.

Udělaný to je naprosto FANTASTICKY!! WOW!

Něco takovýho sem opravdu nečekal. Takže BRAVO a ovace vestoje!

Colonel32

ne ze bych mel modem, ale fakt je to trochu velke i na ADSL

peter

Už jsem to zmenšil tím zipem, ale ještě se na to juknu :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Maci

#17
No to je bomba!!!! Bezva jsme se bavili celá rodina! Jsi fakt machr a opravdový nadšenec. To musela být makačka! Uděluji Ti virtuálního LegoOscara!

peter

#18
Tak jsem to ještě více zkomprimoval. Teď to má 133MB, ale na menší hodnoty už bych šel jen těžko. Stahujte zde. Jinak zmenšil jsem to díky tomu, že v původní verzi nebylo komprimované audio ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: Maci kdy 25.02.2005, 15:21:20
No to je bomba!!!! Bezva jsme se bavili celá rodina! Jsi fakt machr a opravdový nadšenec. To musela být makačka! Uděluji Ti virtuálního LegoOscara!

Pripájam sa k hodnoteniu Maci - skvelá práca. Nejaký týždeň dozadu som si z Tvojej stránky stiahol a pozrel Tvoje filmíky - videl som ten vývoj. Tento súbor (myslím 381 mega) som sťahoval vo firme 4 hodiny (od 7 do 11 hod., okolo 28 kB/s) a bol som veľmi zvedavý. Keď som to videl - sánka mi padla - to sa dá? Proste supr. Teším sa na prípadne ďalšie Tvoje práce.

johnny

chcete presne 700 lego filmu navstivte tuto stranku www.brickfilms.com a uzijte si to PS taky delam leg filmy
Genorimo!

johnny

jake programy si pouzil pro tvorbu star treku myslim na pozadi a na animaci a jestli si to tvoril nakamere ci fotaku
Genorimo!

peter

Citace od: johnny kdy 24.04.2006, 14:46:49
PS taky delam leg filmy

a máš je někde uložené, kde by se dali stáhnout?

Citace od: johnny kdy 24.04.2006, 14:50:23
jake programy si pouzil pro tvorbu star treku myslim na pozadi a na animaci a jestli si to tvoril nakamere ci fotaku

Koukni se na můj filmový web, tam se také dočteš pár informací. Jinak ve zkratce asi takhle. Film už teď natáčím přes klasickou kameru a pomocí Tv karty se vstupem si v PC ukládám obrázky. Pokud potřebuji nějak obrázky doupravit (dokreslit, vymazat, přidat modré pozadí ...) tak je upravuji v nějakém grafickém programu (Malování, Corel, Paint Shop Pro atd.). Upravené obrázky pak spojuji a doplňuji o zvuky, dabing, hudbu, efekty ... v programu Adobe Premiere nebo v něčem podobném.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hamec

Je to sice starší téma, ale další pěkná stránka o Lego animacích je tu (obsahuje další spoustu odkazů na filmaře, vlastní filmy, pár zvukových doprovodů a efektů...):
http://www.golego.de/

Musím uznat, že animace je "ubíjející zábavou pro dlouhé zimní večery". Opravdu neskonalý obdiv mají ti, kteří nejen točí skeče vejdoucí se do minuty, ale i desetiminutové a delší filmy....

Můj první skeč je tu (když nepočítám kolotoč).
http://sweb.cz/HamacekL/soubory/lego01.wmv (2,3 MB, 21 vteřin)
Modifikované přísloví: LEGO za LEGO, stud za stud.