Z kterého setu HP je tato hlava?

Založil Maci, 20.02.2008, 13:43:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Maci

Nevím kam zařadit tuto hlavičku. Našla jsem na BL a protože jsem fanda do HP tak je mi jasné že v žádném setu HP nebyla. Pouze v setu Graveyard Duel 4766 byla podobná. To se chystá něco nového v řadě HP nebo se Voldemort vyskytuje i v jiných než HP setech? Dík za odpověď.

LiBorec

Byla v tom nejmenším setu z první řady s Quirellem a kamenem mudrců za zrcadlem.Neznám číslo...je to Voldemort kdyby něco ;)


Jindroush

To jsou oboje jiný hlavy. Quirrel byl žlutej a tenhle druhej Voldemort nemá červeno kolem očí, ale šedo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Rever

Vlastním skoro všechny minifigy ze setů HP a podobná hlavička Voldemorta byla jedině v setu 4766 Graveyard Duel, ta má ale skutečně jak píše Jindroush šedé okolí očí:



Hlavička Quirella byla žlutá:



Jestli ta fotka od Maci je skutečně barevně neupravovaná, tak bych řekl, že buď to je naprosto originální kus nebo se tato hlavička vyskytne v nějakém novém setu.   

Colonel32


Jindroush

V tom popisu na BL je 'alien', ale nějak si nemůžu vzpomenout, kde by něco takovýho mohlo bejt. Protože jediný space je SW a to maj místní dost zmáknutý a v Marsu sou to ty zelený srágoroidy. Takže se přikláním k nějaký chybce při výrobě, takovej modrej mauritius z lega.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Maci

Taky se mi zdá  že to je nějaká alternativní verze, třeba budou prodávat znova hřbitov 4766 a Voldemort bude mít novou hlavu. Na BL tuhle hlavu nabízí pár obchodů : http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=75150&colorID=118 určitě si jí koupím, je ale dost drahá.

Rever

Citace od: Maci kdy 21.02.2008, 17:22:26
Taky se mi zdá  že to je nějaká alternativní verze, třeba budou prodávat znova hřbitov 4766 a Voldemort bude mít novou hlavu. Na BL tuhle hlavu nabízí pár obchodů : http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=75150&colorID=118 určitě si jí koupím, je ale dost drahá.

Až jí budeš mít doma, tak napiš, jestli je skutečně stejná jako na obrázku, nebo je to nějaký fake. Cena 2-4 USD není nikterak závratná, když je dnes dolar za 17KČ. Škoda, že letos nejedu do USA, při ceně setů v Americe a kurzu dolaru by byly ceny více jak poloviční oproti ČR.

Maci

To je pravda, 2-4 USD není nijak závratná suma, nákupy na BL prodražuje hlavně poštovné. Jinak kurzy které používá Paypal přes který platím jsou tak o korunu více než bývá střed kurzu. Poslední dva nákupy jsem dělala minulé  dva týdny a Euro bylo podle Paypalu 25,87,- Kč ( 19.2.2008)a dolar 18,14 ,-Kč (11.2.2008). Jinak většina obchodníků v EU požaduje platbu ne v USD ale v EUR a vzájemný přepočet je dost podivný..

otaznik

Citace od: Maci kdy 22.02.2008, 16:58:14
To je pravda, 2-4 USD není nijak závratná suma, nákupy na BL prodražuje hlavně poštovné.

To je velmi individuální. Občas je poštovné jen 10% ceny dílů (nebo méně) a to se pak o prodražování mluvit nedá.

***Banana.com

Citace od: otaznik kdy 22.02.2008, 22:25:35
Citace od: Maci kdy 22.02.2008, 16:58:14
To je pravda, 2-4 USD není nijak závratná suma, nákupy na BL prodražuje hlavně poštovné.

To je velmi individuální. Občas je poštovné jen 10% ceny dílů (nebo méně) a to se pak o prodražování mluvit nedá.

Obecně co se USA týče platí, že v malém se nic nevyplatí.  Lepší je říznout do každého nákupu za 150-300 USD, pak už pošta nehraje roli..

Maci

Tahle hlava není z USA ale z EU a celkem nic jiného zajímavého v těch obchdech už nemají, takže to poštovné bude tvořit určitě víc než 10 procent z ceny nákupu. Ale musíme si zvykat, Česká pošta už v cenách zdatně konkuruje UK Royal Mail, Deutsche Post i USPS, bohužel je to jen v cenách, v kvalitě služeb už zas tolik ne  ;)
Jinak manžel teď kupoval z USA blesk na foťák, stál 190 dolarů plus poštovné které bylo 40 dolarů a ještě doplatil v ČR DPH 800,-Kč a 250,-Kč za vyřízení celní deklarace. Zajímavé je, že přestože blesk nebyl nový ale krátce používaný a prodejce to tam jasně napsal musel zaplatit DPH. Musím poznamenat, že i tak byl ten blesk levnější než kdyby ho koupil v EU

Jindroush

Malá poznámka: nemusíš používat konverzi měny od PayPal, můžeš použít konverzi měny tvé karty. Jestli se nepletu, u ČSOB se to jistě vyplatí.

Minule jsem platil kursem 17,503 Kč za dolar.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Vasyk

Citace od: Jindroush kdy 24.02.2008, 00:01:02
Minule jsem platil kursem 17,503 Kč za dolar.

Včera jsem platil přes kreditkovej Paypal a kurs byl 17,34 kč za dolar.

Maci

Rozdíl mezi konverzí Paypalu a konverzí České Spořitelny u které jsem není až tak velký a já volím raději konverzi od Paypalu. Mám pocit že hlavní rozdíl mezi použitím koverze Paypalu a konverze karty (tedy mojí banky) je v pojištění platby. Když použiji konverzi Paypalu (je méně výhodná)a prodejce mi zboží nepošle, tak mi Paypal vrátí prachy "ze svého" a s prodejcem si to vyřídí sám (už se mi to přihodilo a vím, že to je pravda). Když použiji konverzi od banky, tak v tomto případě mi Paypal automaticky peníze nevrátí, pouze mám od něj potvrzení že platba proběhla a musím se s prodejcen dohadovat osobně.