(Vlastný)Stroskotaný Jedi v nelegovom prostredí...

Založil MwK, 16.02.2008, 14:12:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Tak ako hovorí nadpis ide o Jediho ktorý stroskotal,ale stroskotal v nelegovom prostredí ktoré je v tomto prípade ľad... :)
Tento "výtvor" sa ani nedá brať ako výtvor lebo je to len naaranžované v umývadle a je tam použitých len minimálne kociek...tak to pls berte z rezervou... ;) (šlo o srandu)
Nápad bol taký že ocino odmrazoval mrazák(raz za dva mesiace treba ::))a všetok ľad hádzal do umyvadla lebo vedel že mi to spraví radosť. ;D
No a keď dohádzal tak ma zavolal či si nechcem nafotiť "nejaký legoví titanik",no a ja som si nafotil radšej stroskotaného bezmenného Jediho z obdobia republiky...
Takže tak... ;)
A príbeh stroskotania?No jednoducho z niekym bojoval a ten ho zostrelil a dopadol na nejakú zmrznutú planétu,kde si obliekol skafander a vyšiel...ak sa pítate kde má jednotku R2,tak tú mu zničil dotyčný utočník tak preto nesmúti(smútil ešte kým letel)...naopak raduje sa nadtým že po toľkej vode sa mu ešte zapol meč... ;)
No a fakt to berte z rezervou... ;D
A ešte jedna vec...nebola tam použitá celá Eta2 lebo by sa totálne utopila,tak som tam dal len zadok a aby ste ma neodsúdili tak si pozrite poslednú fotku kde sa kocky pekne sušia... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D Tak to je haluz


Dalsi dokaz ze LEGO je najlepsia hracka-vydrzi dokonca aj tvrdy mraz a vodu, v com by som pri hadzani pocitacovych hier do vody mierne pochyboval, takze vsetky deti, DO LEGA!!!!
Skyder

danny01

Citace od: Skyder kdy 16.02.2008, 14:58:46
Dalsi dokaz ze LEGO je najlepsia hracka-vydrzi dokonca aj tvrdy mraz a vodu, v com by som pri hadzani pocitacovych hier do vody mierne pochyboval, takze vsetky deti, DO LEGA!!!!
Po včerajšej večernej debate Jarmilinho syna s neviemužpresneským (nakoľko som bol v Lego hospode poprvýkrát a nepoznám všetkých menom) o GTA SA som si nie až tak úplne istý  ;D
Danny

Rewolt

Citace od: danny01 kdy 16.02.2008, 15:54:38
Po včerajšej večernej debate Jarmilinho syna s neviemužpresneským (nakoľko som bol v Lego hospode poprvýkrát a nepoznám všetkých menom) o GTA SA som si nie až tak úplne istý  ;D
To sem byl asi já   :-X :-\
It's a trap!

Martin Samek

Ten led je pěknej nápad,ale vypádá to trochu  divně.
V pěně to taky neni o moc lepší,ale skoušel jsem vzít větší kus ledu a rozsekat ho a dopadlo to nad očekávání,škoda že nemam foťák,až budu tak zopakuju.
STAR WARS FOREVER !!!